Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Godzilla vs. Kong. Pokazano wygląd bestii

Wiemy jak wyglądać będą główni bohaterowie filmu Godzilla vs. Kong.

Monstra zmierzą się ze sobą w produkcji Legendary Pictures, która trafi jednocześnie zarówno na ekrany kin oraz na platformę HBO Max (ze względu na pandemię). Dzięki udostępnionym fotkom, możecie zobaczyć jak prezentuje się Król Potworów, będący mieszanką różnych gatunków dinozaurów oraz Goryl o ogromnych rozmiarach. Przedstawiono także nowe plakaty z filmu, pokazujące górujące nad otoczeniem istoty, wzbudzające strach i trwogę.

W filmie zobaczymy następujących aktorów: Millie Bobby Brown, Eiza Gonzalez, Alexander Skarsgård czy Jessica Henwick. Część osób możecie kojarzyć z ich obecności w produkcji Godzilla 2. Reżyserem będzie Adam Wingard (odpowiedzialny m.in. za Blair Witch), a za scenariusz odpowie zaś Terry Rossio. Premiera widowiska została zaplanowana na dzień 21 maja 2021 roku.

Godzilla vs. Kong - otrzymaliśmy nowe plakaty filmu

Teraz pozostają już tylko czekać na zwiastun, który pokaże kolosy w ruchu. Tej walki nie będzie można przegapić. Komu kibicujecie?

Godzilla vs. Kong - otrzymaliśmy nowe plakaty filmu
Godzilla vs. Kong - otrzymaliśmy nowe plakaty filmu
Godzilla vs. Kong - otrzymaliśmy nowe plakaty filmu
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się