Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Godfall – nowy teaser z gry na PS5 i PC

Gearbox prezentuje kolejny filmik z next-genowej gry Godfall, która pod koniec roku zawita na PlayStation 5 i PC.

Komu spodobały się pierwsze skromne pokazy Godfall, może teraz zobaczyć jednego z bohaterów gry na świeżutkim teaserze. Jak to z teaserami, nie ma co spodziewać się po nich zbyt wiele i tak jest tym razem.

Godfall to gra zaszufladkowana jako fantasy RPG akcji z perspektywą trzeciej osoby. Premiera jest zaplanowana na okres świąteczny 2020 roku i jeśli chodzi o komputery PC, przez rok tytuł będzie dostępny do kupienia jedynie w Epic Games Store.

Bardzo możliwe, że pełny zwiastun Gearbox zostanie pokazany na imprezie Sony, podczas której mamy zobaczyć gry na PS5. Prezentacja była początkowo zaplanowana na 4 czerwca, lecz po tym, co wydarzyło się w Ameryce z George Floydem, wydarzenie zostało przełożone. Nieoficjalna nowa data, to 12 czerwca, lecz to jedynie wątła pogłoska.

Dotychczas widzieliśmy kilka migawek z Godfall i widać na nich, że mamy otrzymać produkcję z walką zbliżoną do serii Dark Souls. Ciężko jednak ostatecznie wyrokować, czekamy na jakiś konkretny pokaz. Gra stawia na zabawę samotnie lub w gronie maksymalnie trzech znajomych.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się