God of War

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

God of War – trolle, eksploracja i więcej na nowym gameplay’u

Sony prezentuje kolejny materiał z nadchodzącej odsłony God of War. Deweloperzy opowiadają m.in. o potężnych przeciwnikach, jakimi będą trolle.

Do premiery God of War wiele czasu nie zostało i czym bliżej debiutu, tym więcej fragmentów rozgrywki oraz tajemnic na temat gry poznajemy za sprawą kolejnych filmików.

Tym razem możemy przyjrzeć się bliżej trollom, które nie będą wrogiem zrobionym na jedno kopyto. Każdy z trolli ma zachowywać się nieco inaczej i posiadać odmienny styl walki. Gameplay prezentuje również sporo eksploracji, podczas której Kratos wraz z Arteusem rozwiązują zagadki i zbierają porozrzucane po świecie gry skarby.

Premiery gier na kwiecień 2018. 10 najlepszych tytułów

Przypominamy, że premiera God of War została zaplanowana na 20 kwietnia, lecz już tydzień wcześniej w sieci pojawią się recenzje gry.

Recenzje God of War pojawią się 12 kwietnia

Sony jest pewne sukcesu nowej formuły na God of War i zdecydowało się na kolejny odważny krok. Idąc pod prąd obecnym trendom, gdzie zazwyczaj recenzje wielkich produkcji AAA są dostępne w dniu premiery lub nawet kilka dni po niej, postanowiono wysłać redakcjom klucze na recenzenckie egzemplarze tytułu o wiele wcześniej. Jak czytamy na łamach serwisu Attack of the Fanboy, Sony potwierdziło, że embargo na recenzje God of War zostanie zniesione już tydzień przed premierą, dokładnie w dniu 12 kwietnia 2018 roku.

God of War – nowy gameplay:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%