Premiery gier na kwiecień 2018. 10 najlepszych tytułów

Marzec rozpieścił nas liczbą niezłych premier i choć w kwietniu widać lekkie wyhamowanie, możemy liczyć na naprawdę porządne tytuły. Oto najlepsze premiery na kwiecień 2018.

Jeśli wymęczycie już Far Cry 5 – najbardziej medialną premierę marca – pora zabrać się za kolejne nowości. Nowy miesiąc szykuje się szczególnie dobrze zwłaszcza dla posiadaczy konsol PlayStation 4, lecz nie ze względu na ilość, lecz ze względu na jakość. God of War nadchodzi!

God of War

Produkcja zapowiada się naprawdę interesująco. Tym razem spory nacisk położony został nie tylko na elementy walki, ale też fabułę i co ciekawe, relację ojca z synem. God of War na PlayStation 4 powinno mocno zaskoczyć, co widać na wielu publikowanych już materiałach wideo.

Najnowsza część God of War opowiada historię Kratosa, który po zemszczeniu się na bogach Olimpu zamieszkał w pełnym niebezpieczeństw świecie nordyckich bóstw, gdzie próbuje wychować syna Atreusa i zmierzyć się ze swoim mrocznym dziedzictwem. Gra charakteryzować się będzie angażującą historią, widowiskowymi walkami oraz bogatym światem inspirowanym nordycką mitologią.

  • Platformy: PS4
  • Data premiery: 20 kwietnia
  • Producent: Sony
  • Wydawca: Sony

Na drugiej stronie mroźne uderzenie od polskiego studia.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: