Ghost Rider w GTA V, czyli “Ogniu krocz za mną”

Słynne zdanie z serialu Twin Peaks samo ciśnie się na usta…

Modów do GTA V mamy bez liku i o większości nawet nie warto wspominać. Czasem pojawi się jednak coś naprawdę ciekawego, czego najnowszym przykładem jest modyfikacja wprowadzająca na ulice Los Santos Ghost Rider’a. Naturalnie występuje on w połączeniu z motocyklem, który na poniższym filmiku zostaje… wskrzeszony z grobowca. Nasz ognisty bohater posiada również swoje nadprzyrodzone zdolności. Zieje ogniem na motocyklu, zieje na piechotę, potrafi spalić dotykiem i spopielić nieszczęśnika opętując go swoim ognistym batem. Dla Ghost Rider’a nie ma również żadnych blokad terenowych. Przejedzie przez wodę, a nawet potnie pionowo po wieżowcach i wzbije się w powietrze niczym feniks.


Za modyfikację Ghost Rider do GTA V odpowiada utalentowany programista JulioNIB. Kto chce pobrać jego najnowsze dzieło, znajdzie je w tym miejscu. Autor moda zaznacza jednak, że należy dodatkowo zainstalować ScripthookVDotNet, bez którego omawiany mod po prostu się nie uruchomi.

 Fotorealistyczne GTA V

Moderzy skupieni wokół Grand Theft Auto V nie poddają się w staraniach, by przybliżyć świat stworzony przez studio Rockstar do tego, który obserwujemy na co dzień (pod względem wizualnym oczywiście). Kolejnym programem, który stara się osiągnąć fotorealizm w GTA V, jest modyfikacja NaturalVision | Photorealistic GTA V, którą przygotował użytkownik posługujący się na stronie gta5-mods pseudonimem Razed.

Autor moda zaznacza, że to dopiero wersja 1.0 jego programu i będą kolejne, które powstaną na podstawie sugestii graczy. Jednak już teraz Razed przyznaje, że choć jego mod nie jest perfekcyjny pod względem fotorealizmu, to jest mu do tego naprawdę blisko. Też tak sądzicie? Przeglądajcie poniższe materiały i dajcie znać w komentarzach, jak oceniacie omawianą modyfikację.

Teraz trochę kwestii technicznych. Kto chce pobrać modyfikację NaturalVision | Photorealistic GTA V powinien zajrzeć na tę stronę. Żeby jednak mod prawidłowo zadziałał, konieczne będzie wcześniejsze zainstalowanie VisualV.

Razed podkreśla również, że jeśli chcemy, by wszystko wyglądało jak na screenach i wideo poniżej, powinniśmy dodatkowo pobrać oraz zainstalować następujące modyfikacje do GTA V:

GTA V NaturalVision w rozdzielczości 4K

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

24 Shares
Share24
+1
Tweet