Ghost Recon Wildlands – otwarte przestrzenie i piękne krajobrazy na nowych screenach

Tak wygląda wirtualna Boliwia.

Już 7 marca gracze staną do walki z boliwijskim kartelem narkotykowym, wcielając się w jednego z elitarnych żołnierzy amerykańskich. Tego dnia Ghost Recon Wildlands pojawi się na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Wczoraj mogliśmy zobaczyć zwiastun z ekskluzywnymi funkcjami na kartach GeForce, a teraz dokładamy do tego świeżutkie screeny, które roztaczają przed nami rozległe krajobrazy Boliwii oraz pozwalają zajrzeć do gęstego lasu i spojrzeć na bardziej industrialne klimaty.

Dajcie znać, czy zamierzacie sięgnąć po kolejną grę Ubisoftu. Producent zapowiedział już, że wesprze ją po premierze zarówno darmową, jak i płatną zawartością (szczegóły pod galerią).

Ghost Recon Wildlands – darmowa zawartość i przepustka sezonowa w szczegółach

Deweloper przedstawił zwiastun ujawniający popremierowy rozwój Ghost Recon Wildlands. Gracze mogą liczyć na darmowe dodatki oraz płatne, w ramach przepustki sezonowej lub sprzedawane oddzielnie.

Za free otrzymamy tryby PvP, w których staną naprzeciw siebie dwie drużyny, po czterech graczy w każdej. Natomiast sięgając po season-pass zapewnimy sobie dostęp do dwóch dodatkówNarco Road oraz Fallen Ghosts. Ubisoft tłumaczy, że pierwsze DLC to infiltracja obozu przeciwnika, gdzie musimy zaskarbić sobie względy szefa przemytników, by oczywiście zniszczyć gniazdo zła od środka. Kolejny dodatek jest jeszcze bardziej tajemniczy i wiemy o nim tyle, że będziemy zmykać przed potężnymi przeciwnikami po katastrofie śmigłowca.

Kto kupi przepustkę sezonową do Ghost Recon Wildlands, może również liczyć na kilka gratisów. To m.in. zestaw The Peruvian Connection, w którym znajdziemy nowe stroje oraz pojazd, czy The Unidad Conspiracy, będący zestawem misji. Kolejnym bonusem są trzy ekskluzywne bronie: ulepszony AK-47, karabin maszynowy Unidad LMG oraz złoty pistolet Santa Blanca M1911.

Na deser season pass pozwoli nam szybciej zdobywać doświadczenie (o 5 proc.) oraz zasili nasze konto pokaźna kwotą wirtualnej waluty (800 jednostek). Ponadto każdy, kto zdecyduje się na przepustkę sezonową do Ghost Recon Wildlands, otrzyma tygodniowy wcześniejszy dostęp do wspomnianych płatnych dodatków.

Przypominamy, że tytuł pojawi się 7 marca na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.