Ghost of Tsushima Director's Cut - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Ghost of Tsushima trafiło w ręce ogromnej liczby graczy. Twórcy pochwalili się sprzedażą

Twórcy Ghost of Tsushima potwierdzili, ile kopii gry rozeszło się od premiery. Jak na tytuł ekskluzywny, ujawniony wynik robi spore wrażenie.

Jak podaje Sucker Punch, sprzedano już ponad 8 milionów kopii Ducha Cuszimy. Produkcja ta sprzedała się więc znacznie lepiej od Death Stranding, które do marca 2021 roku trafiło do 5 milionów graczy. Trzeba jednak zaznaczyć, że gra Hideo Kojimy była na rynku ponad rok dłużej, więc wynik gry Sucker Punch robi jeszcze większe wrażenie.

Jesteśmy zachwyceni i zdumieni, że Ghost of Tsushima oficjalnie sprzedało się w ponad 8 milionach egzemplarzy!
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy grali od czasu premiery! Jesteśmy tak niesamowicie wdzięczni za wsparcie!

– poinformowało Sucker Punch na Twitterze

Swoją cegiełkę do sukcesu GoT dołożyła z pewnością niedawna premiera bardzo udanej wersji Director’s Cut. Zawiera ona dodatek fabularny oraz parę pomniejszych nowości i ulepszeń, które mogły zachęcić graczy do zaopatrzenia się w przygodę Jina Sakaia. No i nie ulega wątpliwości, że jest to po prostu świetna produkcja, z którą warto się zapoznać.

Najświeższa gra Sucker Punch jest dostępna na PlayStation 4 i PlayStation 5. Póki co nie ogłoszono planów co do ewentualnego wydania gry na PC.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się