Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Ghost of Tsushima na nowych artworkach od twórców [GALERIA]

Do premiery GoT pozostały trzy tygodnie. Studio Sucker Punch postanowiło przypomnieć fanom o tym fakcie, publikując garstkę pięknych obrazków z gry.

Ghost of Thushima zadebiutuje już 17 lipca. Niedawno informowaliśmy o tym, że produkcja uzyskała status gold. Twórcy postanowili teraz podgrzać trochę i tak już gorącą atmosferę dotyczącą premiery i opublikowali cztery grafiki prezentujące świat gry. Widzimy tu mroźny krajobraz, bramę o zmroku i jeźdźca na koniu.

Najnowsza produkcja od Sucker Punch przeniesie gracza do feudalnej Japonii z XIII wieku. Wcielając się w bohatera Jina Sakai, zmierzymy się z najazdami ze strony Mongołów. Pod tym adresem przedstawiliśmy parę interesujących faktów na temat tytułu, takich jak bronie, system rozwoju, sposób poruszania się w grze czy jej zakończenia. Warto również wspomnieć o tym, że ostatnio produkcji przyznano klasyfikację wiekową – tutaj piszemy o jej uzasadnieniu.

Podobnie jak The Last of Us 2, które święci obecnie tryumfy jako według niektórych najlepsza gra dotąd wydana na PS4, Ghost of Tsushima trafi wyłącznie na konsole Sony.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się