GeForce NOW w końcu trafił na iOS. Jak z niego korzystać?

GeForce NOW w końcu trafił na iOS. Jak z niego korzystać?
Mobile

Usługa do gry w chmurze NVIDIA GeForce NOW w końcu trafiła na system iOS. Można z niej korzystać jednak tylko poprzez przeglądarkę.

Platforma do gry w chmurze od firmy NVIDIA stale się rozwija. Niedawno potwierdzono nawiązanie współpracy z GOG, a już otrzymaliśmy informacje o kolejnych, bardzo ważnych nowościach.

NVIDIA ogłosiła, że GeForce NOW jest już dostępne na urządzeniach z systemem iOS. Aby uzyskać dostęp do platformy musimy udać się na tę stronę przy pomocy przeglądarki Safari i się zalogować.

Warto przypomnieć, że uruchomienie usługi poprzez osobną aplikację jest niemożliwe przez regulamin Apple. Firma podchodzi do kwestii bezpieczeństwa bardzo rygorystycznie, przez co platformy do gry w chmurze takie jak właśnie ta NVIDII i xCloud nie mogą pojawić się w formie aplikacji w App Store. Póki co użytkownicy będą musieli zadowolić się zabawą przez przeglądarkę.

Chmura NVIDII oferuje na ten moment dwa warianty abonamentu.

Bezpłatny:

  • Dostęp standardowy – dłuższy czas oczekiwania na uruchomienie gry
  • Możliwość rozgrywki w maksymalnie jednogodzinnej sesji
  • Brak ray tracingu

Abonament Founders:

  • Cena 25 złotych na miesiąc lub 125 złotych za pół roku
  • Priorytetowy dostęp
  • Dłuższe, maksymalnie sześciogodzinne sesje
  • Możliwość włączenia ray tracingu

Dostęp do platformy NVIDII nie jest więc specjalnie drogi, a chętni gracze mogą go przetestować w zupełności za darmo. Choć rozgrywka w chmurze ma przed sobą jeszcze długą drogę rozwoju, to już znajdą się gracze, którzy nie wyobrażają sobie powrotu do standardowej formy zabawy.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie