Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

GeForce NOW w końcu trafił na iOS. Jak z niego korzystać?

Usługa do gry w chmurze NVIDIA GeForce NOW w końcu trafiła na system iOS. Można z niej korzystać jednak tylko poprzez przeglądarkę.

Platforma do gry w chmurze od firmy NVIDIA stale się rozwija. Niedawno potwierdzono nawiązanie współpracy z GOG, a już otrzymaliśmy informacje o kolejnych, bardzo ważnych nowościach.

NVIDIA ogłosiła, że GeForce NOW jest już dostępne na urządzeniach z systemem iOS. Aby uzyskać dostęp do platformy musimy udać się na tę stronę przy pomocy przeglądarki Safari i się zalogować.

Warto przypomnieć, że uruchomienie usługi poprzez osobną aplikację jest niemożliwe przez regulamin Apple. Firma podchodzi do kwestii bezpieczeństwa bardzo rygorystycznie, przez co platformy do gry w chmurze takie jak właśnie ta NVIDII i xCloud nie mogą pojawić się w formie aplikacji w App Store. Póki co użytkownicy będą musieli zadowolić się zabawą przez przeglądarkę.

Chmura NVIDII oferuje na ten moment dwa warianty abonamentu.

Bezpłatny:

  • Dostęp standardowy – dłuższy czas oczekiwania na uruchomienie gry
  • Możliwość rozgrywki w maksymalnie jednogodzinnej sesji
  • Brak ray tracingu

Abonament Founders:

  • Cena 25 złotych na miesiąc lub 125 złotych za pół roku
  • Priorytetowy dostęp
  • Dłuższe, maksymalnie sześciogodzinne sesje
  • Możliwość włączenia ray tracingu

Dostęp do platformy NVIDII nie jest więc specjalnie drogi, a chętni gracze mogą go przetestować w zupełności za darmo. Choć rozgrywka w chmurze ma przed sobą jeszcze długą drogę rozwoju, to już znajdą się gracze, którzy nie wyobrażają sobie powrotu do standardowej formy zabawy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się