Gears 5 – darmowe mapy, mikropłatności i brak season pass. Nowe informacje

Gears 5 – darmowe mapy, mikropłatności i brak season pass. Nowe informacje
Gry za darmo Newsy PC XOne

Studio The Coalition ujawniło właśnie szczegóły na temat dodatkowej zawartości w Gears 5.

Deweloper informuje, że Gears 5 (lub Gears of War 5, jeśli wolicie starsze nazewnictwo) nie będzie posiadać Przepustki Sezonowej (season pass) ani pakietów Gear Packs. Dowiedzieliśmy się ponadto, że wszystkie popremierowe mapy będą rozdawane za darmo, zarówno w matchmakingu, jak i w Private Play.

Deweloperzy przedstawili również nowy system zdobywania zawartości, który otrzymał nazwę Tour of Duty. Dzięki niemu otrzymamy ekskluzywną zawartość bez wydawania prawdziwej kasy. Jak? Biorąc udział w codziennych wyzwaniach i zdobywając sezonowe medale. Nasza postać będzie mogła awansować, a my zgarniemy elementy dostosowywania, w tym skórki dla bohatera.

Będziesz wiedzieć, co musisz zrobić, aby zdobyć każdy określony element dostosowywania. Ponadto w Tour Of Duty nie ma płatnej zawartości „Premium” – zaznacza The Coalition. Wyzwania Tour of Duty będą rozgrywane w trybie sezonowym, gdzie każdy sezon dostarczy nam zupełnie nowe i unikatowe treści.

Oprócz Tour of Duty, będziemy mogli zdobywać nagrody w inny sposób, np. za wysokie pozycje w rankingach trybów Escape lub Versus. Ponadto Gears 5 będzie zawierał system Dostaw. Według deweloperów, co minutę (w każdym trybie wieloosobowym) na mapę spadnie losowy przedmiot. Dobre wieści są takie, że żadnych zrzutów nie będzie można kupić za prawdziwe pieniądze, choć gra będzie zawierała mikropłatności.

Gracze będą mogli kupić za gotówkę Żelazo (wirtualną walutę), którą następnie wydamy w sklepie gry na ekskluzywną zawartość dostosowywania postaci oraz na przyśpieszoną progresję (coś dla osób, które nie mają dużo czasu na granie). Deweloper zaznacza, że nie będzie pay to win! Warto wspomnieć, że Żelazo otrzymamy również za zabawę w każdym trybie gry.

Wracając jeszcze do sklepu w grze – The Coalition obiecuje, że nie będzie tutaj losowości oraz hazardu. Kupujemy to, co widzimy.

Przypominamy, że data premiery Gears 5 została ustalona na 10 września 2019 roku. Zagramy na komputerach PC oraz konsoli Xbox One.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie