Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Gears 5 – fabularny dodatek Hivebusters na zwiastunie. Data premiery

Świetne Gears 5 otrzyma fabularny dodatek Hivebusters. Twórcy zaprezentowali graczom trailer i zdradzili datę premiery DLC.

Piąta część cyklu Gears of War to naprawdę dobra produkcja, która zachwyciła fanów serii. Fenomenalna rozgrywka idzie tu w parze z przepiękną, zapierającą dech oprawą i nic dziwnego, że Microsoft zamierza dalej rozbudowywać swój hit.

Jakiś czas temu otrzymaliśmy potwierdzenie tego, że gra otrzyma fabularne rozszerzenie Hivebusters. W końcu twórcy podzielili się datą premiery dodatku. Trafi on w ręce graczy już 15 grudnia i zostanie dodatkowo udostępniony bezpłatnie w ramach Xbox Game Pass.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun Hivesbusters. Zapowiada się na to, że dodatek będzie naprawdę intensywną i pełną akcji przygodą. Fani uniwersum powinni być zadowoleni, choć o tym przekonamy się dopiero po premierze.

Oto najważniejsze cechy dodatku Hivebusters:

  • Trzygodzinna kampania rozgrywająca się na wyspach Galagi
  • Ulepszane umiejętności specjalne
  • Tryb kooperacji do trzech graczy online lub na podzielonym ekranie
  • 16 nowych osiągnięć za łącznie 210 punktów Gamerscore
  • Wsparcie dla ulepszeń gry na Xbox Series X oraz S

Jeśli podobało wam się Gears 5, to jest to zdecydowanie pozycja obowiązkowa. DLC zostało wycenione na 89 złotych, ale jego obecność w Game Passie pozwoli na zapoznanie się ze świeżą historią nieco niższym kosztem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się