Ubiegłoroczny hit z DiCaprio i De Niro dostępny w VOD. Gdzie obejrzeć?

Gdzie obejrzeć Czas Krwawego Księżyca? Hit już dostępny| Newsy - PlanetaGracza
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Hitowy film z gwiazdorską obsadą, na czele z Leonardo DiCaprio, już dostępny w Polsce w VOD. Gdzie obejrzeć Czas Krwawego Księżyca?

Czas Krwawego Księżyca to długa i zrealizowana z rozmachem epopeja o morderstwach Indian z plemienia Osagów w 1920 roku w Oklahomie, oparta na książce o tym samym tytule. Całość z kolei opisuje prawdziwe wydarzenia, które faktycznie kiedyś się wydarzyły. Dodam jedynie, że makabryczne zbrodnie miały miejsce, gdy odkryto złoża ropy naftowej na terenach należących do plemienia.

Gdzie obejrzeć Czas Krwawego Księżyca w VOD w Polsce?

Nie da się zaprzeczyć, że film ten jest obfity w gwiazdy – już od stołka reżysera, po obsadę. Jest to westernowy dramat kryminalny w reżyserii Martina Scorsese, na podstawie scenariusza Erica Rotha. Klasycznie dla Scorsese zobaczymy tu topowych aktorów z Leonardo DiCaprio na czele. Wraz z nim ujrzymy Roberta De Niro, Lily Gladstone, Brendana Frasera czy Rose „Tantoo” Cardinal. Całość trwa ponad 3 i pół godziny, więc polecam zaopatrzyć się w sporo przekąsek.

Gdzie obejrzeć Czas Krwawego Księżyca? Film już od 12 stycznia dostępny jest w ofercie Apple TV+. Oglądać go można więc już teraz, do czego serdecznie zachęcają recenzenci. Ci dali mu aż 93% pozytywnych głosów w serwisie Rotten Tomatoes. To także jedna z największych kinowych produkcji minionego roku.

Film dostępny jest również do zakupu na platformach Amazon Prime Video oraz Rakuten.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie