Napoleon już w polskim streamingu. Obejrzycie go za darmo

Napoleon za darmo do obejrzenia. Gdzie oglądać? | Newsy - PlanetaGracza
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi

Napoleon, czyli głośny dramat historyczny Ridleya Scotta z 2023 roku już do obejrzenia w Polsce! Gdzie oglądać i jak to zrobić kompletnie za darmo?

Napoleon nie okazał się tak wielkim sukcesem, na jaki liczył Ridley Scott, głównie ze względu na kontrowersje otaczające historyczną wartość produkcji. Mimo wszystko teraz każdy oceni to sam – i to za darmo!

Napoleon – gdzie oglądać? Możecie to zrobić za darmo

Na Apple TV+ pojawił się już film Napoleon, czyli jeden z najgłośniejszych filmów minionego roku. Obraz w reżyserii Ridleya Scotta skupia się na postaci słynnego Napoleona Bonaparte, czyli historycznego postaci francuskiego cesarza i dowódcy wojskowego, o którym z pewnością słyszeliście w szkole. Tytuł może nie zdobył wybitnych not, ale teraz każdy może obejrzeć go w domu samodzielnie. Wystarczy tylko posiadać konto w Apple TV+. Nie musicie nawet nic płacić!

Napoleona obejrzycie bez opłat, jeżeli zdążycie skorzystać z okresowej promocji Apple do 8 marca 2024 roku. Platforma regularnie oferuje darmowy dostęp do swojej zawartości, a aktualna oferta adresowana jest do nowych użytkowników. Więcej informacji i poradnik, jak skorzystać z okresu próbnego na dwa miesiące, znajdziecie w tym artykule.

Napoleon to monumentalne widowisko, przedstawiające drogę do władzy jednej z najbardziej znaczących postaci światowej historii – Napoleona Bonaparte, w którego rolę wcielił się laureat Oscara Joaquin Phoenix.

– czytamy w opisie filmu

Obraz dostępny na platformie Apple TV+ w tym miejscu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie