Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Gamescom 2020 Opening Night – oglądajcie z nami na żywo. Prezentacja 38 gier!

Wielki dzień dla graczy i wielkie emocje – na to liczymy podczas dzisiejszego Gamescom 2020 Opening Night Live, gdzie zobaczymy sporo zwiastunów i, mamy nadzieję, niespodzianek. Oglądajcie z nami live stream!

27 sierpnia o godzinie 20:00 czasu polskiego rozpocznie się Gamescom 2020 Opening Night Live, ale warto być przed ekranem o pół godziny wcześniej, ponieważ o 19:30 startuje pre-show, gdzie już rozpocznie się prezentacja pomniejszych tytułów. W sumie, mamy zobaczyć podczas wydarzenia 38 gier!

Kto chce oglądać Opening Night na żywo, niech o wspomnianej godzinie wraca do tej wiadomości i dołącza do nas. Live stream rozpocznie się w poniższym okienku.

Gamescom 2020 Opening Night Live – jakie gry?

Wszystkich tytułów oczywiście nie znamy, ale wiadomo, że będzie pokaz Far Cry 6, Crash Bandicoot 4, Ratchet & Clank: Rift Part, Mafia: Definitive Edition, Star Wars: Squadrons, Halo: Infinite, Assassin’s Creed: Valhalla czy Horizon: Zero Dawn 2. Ponadto Medal of Honor: Above and Beyond, Call of Duty: Black Ops Cold War, Little Nightmares 2, czy też dodatki do Destiny 2 i Doom: Eternal.

Najbardziej ciekawią oczywiście niespodzianki, zwłaszcza te na nową generację konsol – PlayStation 5 i Xbox Series X. Czekamy do wieczora!

Gamescom 2020 Opening Night – Live stream

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się