Games with Gold na grudzień 2017. Jest pełna lista gier!

Zobaczcie, jakie gry wpadają do oferty GwG na grudzień. Jesteście z nich zadowoleni?

Lista gier w Games with Gold na grudzień 2017 została właśnie ujawniona przez Microsoft. Poniżej znajdziecie spis oraz filmik prezentujący każdy z tytułów.

Z Games with Gold posiadacze abonamentu Xbox Live Gold otrzymują w ciągu roku 48 dodatkowych gier, po dwie miesięcznie na konsole Xbox One i Xbox 360. Wraz z wprowadzeniem usługi wstecznej kompatybilności, wszystkie tytuły udostępnione w programie na konsolę Xbox 360 działają jednocześnie na Xbox One – tym samym podwajając ofertę dla jej posiadaczy. Uruchamianie gier Xbox 360 z płyt lub wersji cyfrowych na Xbox One jest bezpłatne i nie wymaga ponownego zakupu gier. Na Xbox One dostępna jest również funkcja zakupu gier na konsolę Xbox 360 we wstecznej kompatybilności bezpośrednio z konsoli. Z jednego abonamentu Gold można skorzystać jednocześnie na konsoli Xbox 360 i na Xbox One, w ramach tego samego konta. Wszystkie zestawy z konsolami Xbox One S oferowane w Polsce przez autoryzowanych sprzedawców zawierają 6-miesięczny abonament Xbox Live Gold.

Games with Gold grudzień 2017

  • Warhammer: End Times – Vermintide (169,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 1-31 grudnia na konsoli Xbox One
  • Back to the Future: 30th Anniversary Edition (69,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 16 grudnia-15 stycznia na konsoli Xbox One Xbox 360
  • Child of Eden (59,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 1-15 grudnia na konsoli Xbox 360 (dostępna również we wstecznej kompatybilności na Xbox One)
  • Marlow Briggs and the Mask of Death (54,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 16-31 grudnia na konsoli Xbox 360 (dostępna również we wstecznej kompatybilności na Xbox One)

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.