Fotorealistyczne GTA V. Takie było założenie, a oto wynik

Przedstawiamy kolejnego moda do GTA V, który chce przekroczyć granice wizualnego realizmu.

Moderzy skupieni wokół Grand Theft Auto V nie poddają się w staraniach, by przybliżyć świat stworzony przez studio Rockstar do tego, który obserwujemy na co dzień (pod względem wizualnym oczywiście). Kolejnym programem, który stara się osiągnąć fotorealizm w GTA V, jest modyfikacja NaturalVision | Photorealistic GTA V, którą przygotował użytkownik posługujący się na stronie gta5-mods pseudonimem Razed.


Autor moda zaznacza, że to dopiero wersja 1.0 jego programu i będą kolejne, które powstaną na podstawie sugestii graczy. Jednak już teraz Razed przyznaje, że choć jego mod nie jest perfekcyjny pod względem fotorealizmu, to jest mu do tego naprawdę blisko. Też tak sądzicie? Przeglądajcie poniższe materiały i dajcie znać w komentarzach, jak oceniacie omawianą modyfikację.

Teraz trochę kwestii technicznych. Kto chce pobrać modyfikację NaturalVision | Photorealistic GTA V powinien zajrzeć na tę stronę. Żeby jednak mod prawidłowo zadziałał, konieczne będzie wcześniejsze zainstalowanie VisualV.

Razed podkreśla również, że jeśli chcemy, by wszystko wyglądało jak na screenach i wideo poniżej, powinniśmy dodatkowo pobrać oraz zainstalować następujące modyfikacje do GTA V:

GTA V NaturalVision w rozdzielczości 4K

GTA V Redux zmiecie konkurencję?

Jeden z głośniejszych ostatnio modów do GTA V, nazwany Redux, zostanie udostępniony do pobrania 26 sierpnia, czyli dokładnie za miesiąc.

Nadal nie wiemy niestety, jakie będą wymagania sprzętowe dla GTA V Redux. Jako ciekawostkę podajemy jednak specyfikację komputera (poniżej), z której korzysta autor programu, czyli Josh Romito. Jeśli pojawią się oficjalne wymagania, na pewno je opublikujemy.

  • Procesor: Intel i7 4790k
  • Karta grafiki: SLI Nvidia GeForce GTX 980
  • Pamięć RAM: 16 GB 2400 MHz
  • Dysk twardy: Samsung 840 Evo SSD
  • Monitor: Acer XB280HK 4K G-sync

Dajcie znać, czy zamierzacie pobrać GTA V Redux i wypróbować je na własnym sprzęcie!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

166 Shares
Share166
+1
Tweet