Fotele dla graczy od Genesis

Producent nadal celuje w dostarczenie użytkownikom foteli jednocześnie wygodnych, jak i mających pozytywny wpływ na zdrowie graczy.

W tym celu obicia w obu fotelach wypełniono pianką o grubości 4 cm (na oparciu) i 7 cm (na siedzisku). Prócz tego siedzisko i oparcie są wyprofilowane. W zestawie znajdują się także dwie poduszki: jedna pełni rolę zagłówka, drugą zaś można ustawić na dowolnym odcinku kręgosłupa.

Twój fotel, twoje ustawienia

Ponieważ niemal każdy inaczej definiuje wygodę, fotele Nitro można dostosować do własnych potrzeb, czy to przez regulację wysokości siedziska (w zakresie 8-10 cm) lub wysokości podpórek. W modelu Nitro880 istnieje także opcja ustawienia kąta nachylenia podpórek. Dodatkowo oparcie w produktach Genesis da się opuścić od 90 do 180 stopni względem powierzchni siedziska.

Fotel na lata

Producent chwali się, iż konstrukcja obu modeli została wykonana z wysokiej jakości metalu, wyposażono je także w podnośniki gazowe 4 klasy. Dzięki temu fotele mają być trwałe, powinny też wytrzymać obciążenie do 150 kg. Metalową ramę Nitro880 pokryto w całości skórą ekologiczną, natomiast w Nitro550 zdecydowano się na połączenie nylonowego materiału z ekologiczną skórą.


Nitro880 posiada pięć nylonowych kółek o średnicy 75 mm, każde wyposażone w hamulce. W czasie wyjątkowo stresującej rozgrywki, gdy gracz nie może usiedzieć w miejscu, nie musi się przy tym obawiać, że nagle przesunie się wraz z fotelem i straci choćby na chwilę panowanie nad grą.

Fotele Nitro550 i Nitro880 kosztują kolejno 899 zł i 1199 zł. Oba modele występują w dwóch wersjach kolorystycznych: czarno-czerwonej i czarno-niebieskiej.

Specyfikacja:

– Materiał:
* Nitro880: skóra ekologiczna
* Nitro550: skóra ekologiczna (tylna część), nylon (przednia część)
– Konstrukcja: metalowa rama
– Podnośnik gazowy: 4 klasy
– Regulacja wysokości siedziska (8-10 cm)
– Regulacja wysokości podpórek dla rąk (i kąta ich ustawienia w przypadku Nitro880)
– Regulacja kąta nachylenia oparcia
– Tryb bujania
– Maksymalne obciążenie: 150 kg
– Kolorystyka: czarno-czerwona i czarno-niebieska

Źródło: Materiał producenta

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

39 Shares
Share39
+1
Tweet