Fotel dla gracza SX77 – cena, szczegóły, zdjęcia

Dla gamingowych maratończyków i nie tylko.

Gracze często nie doceniają faktu, że wygodne miejsce do siedzenia może wspomóc ich w rozgrywce równie skutecznie, co dobra klawiatura mechaniczna. Co ważniejsze, taki fotel to także ulga dla kręgosłupa. Mając to wszystko na uwadze, Genesis konsekwentnie poszerza ofertę foteli gamingowych, a po SX33 przyszedł czas na debiut SX77.


W przypadku foteli najważniejsza jest wygoda użytkowania. Oparcie i siedzisko SX77 są wyprofilowane i wypełnione miękką pianką o grubości kolejno 2,5 i 4 cm. Na fotelu znalazło się też miejsce dla dwóch poduszek: jednej pełniącej rolę zagłówka i drugiej, którą można ustawić na wybranej przez siebie wysokości i podeprzeć dowolny odcinek kręgosłupa. Dodatkowo przód SX77 pokryto nylonowym materiałem, a tył ekologiczną skórą w formie karbonu.

Genesis SX77
Genesis SX77

Komfort niejedno ma imię
To, co dla jednej osoby będzie wygodnym rozwiązaniem, ktoś inny uzna za coś wręcz odwrotnego. Stąd wiele elementów w SX77 użytkownik może dostosować do własnych potrzeb, w tym wysokość siedziska i podpórek dla rąk. Same podpórki można dodatkowo odchylać w prawo lub lewo. Po bardzo ciężkiej rozgrywce gracz ma także możliwość odstresowania – wystarczy, że pochyli oparcie i postara się zrelaksować lub zamiast tego… pobuja się na fotelu.

Na długie sesje z grami
Wygoda i funkcjonalność zdałyby się na nic, gdyby fotel miał szybko ulec zniszczeniu. Dlatego szkielet SX77 wykonano z metalu, a konstrukcję wyposażono w podnośnik gazowy 4 klasy. Takie rozwiązania zwiększają możliwość obciążenia fotela do 150 kg. Wszystkie te usprawnienia mają powodować, że produkt Genesis wytrzyma wiele i będzie towarzyszyć graczowi w czasie licznych gamingowych maratonów.

Genesis SX77
Genesis SX77

Fotel SX77 kosztuje około 999 zł i występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: czerwonym i niebieskim.

Cechy produktu:
– Materiał: skóra ekologiczna, nylon
– Konstrukcja: metalowa rama
– Podnośnik gazowy: 4 klasy
– Regulacja wysokości siedziska (8-10 cm)
– Regulacja wysokości podpórek dla rąk
– Regulacja kąta nachylenia
– Tryb bujania
– Maksymalne obciążenie: 150 kg
– Kolor: czerwony lub niebieski

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

22 Shares
Share22
+1
Tweet