Forza Horizon 5 z potężnym crossoverem. “Właśnie to zabije PlayStation” – śmieją się fani

Forza Horizon 5 z największym crossoverem roku. Fani w szoku
Newsy PC Xbox Series XOne

Fani na Reddicie nie mogą doczekać się, aż Forza Horizon 5 dostanie nowość, o którą nikt nie prosił. Oto bowiem do gry mogą trafić auta z… filmu Barbie.

Czy jestem jedyną osobą, która nie może doczekać się tegorocznego pojedynku gigantów filmowych? Barbie w wersji aktorskiej trafi do kin tego samego dnia co Oppenheimer i szczerze mówiąc – nie mam pojęcia, który film przekona do siebie więcej widzów. W każdym razie to nie tylko gratka dla kinomanów, ale i dla graczy. Najnowsze przecieki sugerują, że Forza Horizon 5 dostanie niebawem zaskakującą współpracę. Nie, nie chodzi o Oppenheimera… mówię o Barbie!

Forza Horizon 5 X Barbie – “crossover roku”

Na Reddicie pojawiło się odkrycie jednego z fanów ostatniej Forzy. W menu gry widnieje bowiem zapowiedź nowych aut, w tym samochodu Chevrolet Corvette EV z 1956 roku stylizowanego na ten sam, którym w podróż życia wyruszy… Margot Robbie. Aktorka oczywiście wciela się w rolę bodaj najbardziej popularnej zabawki na świecie, a do tego towarzyszyć jej będzie Ken sportretowany przez Ryana Goslinga. W wątku o samej grze pojawiło się sporo komentarzy, z czego zdecydowana większość przyjmuje dość zaskakującą kolaborację bardzo spokojnie, oceniając sam samochód, a nie jego potencjalny design.

Zupełnie inaczej jest w wątku r/GamingLeaksAndRumors, gdzie gracze nie pozostawiają na nowych przeciekach suchej nitki. Zdecydowana większość fanów przyjęła te wieści z wielkim entuzjazmem. Wiele osób żartuje sobie także z sytuacji z Sony.

To właśnie zabije PlayStation, a nie fuzja z Activision Blizzard!

– śmieje się jeden z komentujących

Niektórym nie umknął fakt, że tego samego dnia w kinach pojawi się także Oppenheimer Christophera Nolana.

Gran Turismo 7 otrzyma Oppenheimermobile w ramach rekompensaty.

– żartobliwie pisze inny

Jeden z graczy odkrył nawet model pojazdu, który niedawno trafił do gry. Możecie obejrzeć go poniżej. Niestety – nie wiemy, w jaki sposób będzie można odblokować auto.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie