PUBG – chcecie wzrostu wydajności? Kilka kliknięć i gotowe

PUBG – chcecie wzrostu wydajności? Kilka kliknięć i gotowe
Newsy PC

Firma NVIDIA wydała dziś nowy sterownik Game Ready. Będą z niego zadowoleni m.in. osoby szukające większej liczby klatek animacji w PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG).

Nowe drivery są dedykowane grze Final Fantasy XV Windows Edition. Ponadto zapewniają wzrost wydajności do 7% w PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) i optymalizacje dla Warhammer: Vermintide 2 oraz Worlds of Tanks 1.0.

Jeszcze większa wydajność w PUBG

Praca teamu NVIDIA odpowiedzialnego za sterowniki nie kończy się wtedy, gdy gra została już wydana. Inżynierowie pracują wytrwale, aby nadal poprawiać osiągi. Efektem ich pracy jest zwiększenie wydajności w PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG), dzięki czemu gra działa nawet o 7% szybciej, w zależności od wykorzystanej karty graficznej oraz zastosowanej rozdzielczości. Więcej informacji na ten temat w artykule na stronie GeForce.com.

Przygotuj się na Final Fantasy XV Windows Edition

Sterowniki Game Ready są udostępniane najpóźniej w dniu oficjalnej premiery gry i zapewniają jak najlepsze wrażenia płynące z rozgrywki. Inżynierowie firmy NVIDIA nieustannie pracują nad optymalizacją sterowników, aby umożliwić graczom korzystającym z kart GeForce jak największą wydajność i jakość zabawy. Poza tym każdy sterowniki Game Ready posiadają certyfikat zgodności WHQL wydawany przez firmę Microsoft.

Final Fantasy XV Windows Edition to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów tej wiosny, a gracze wyposażeni w karty graficzne GeForce już od dzisiaj są gotowi do eksploracji świata fantasy dzięki wydanemu właśnie sterownikowi Game Ready. Gracze docenią fakt, że gra obsługuje dwie funkcje zapewniane przez oprogramowanie GeForce Experience – Ansel oraz ShadowPlay Highlights. Wspiera ona również mnóstwo technik graficznych GameWorks, w tym NVIDIA Flow, NVIDIA HairWorks, NVIDIA ShadowWorks, NVIDIA Turf Effects oraz NVIDIA VXAO. Final Fantasy XV Windows Edition zapowiada się na najbardziej kompletną wersją tej gry.

NVIDIA podzieliła się z programistami tworzącymi grę swoją wiedzą w temacie technik graficznych i rozwoju komputerów osobistych, aby pomóc zaimplementować w Final Fantasy XV najnowocześniejsze rozwiązania oraz zmaksymalizować graczom korzyści płynące z wydajnej pracy kart graficznych NVIDIA GeForce GTX serii 10. Obejmuje to ekspertyzę inżynieryjną, oprogramowanie do symulacji grafiki i fizyki, narzędzia programistyczne czy kody źródłowe. NVIDIA będzie kontynuować współpracę z firmą Square Enix nad wydajnością i stabilnością gry oraz dodaniem obsługi kolejnych funkcji i technik dla platformy GeForce GTX, do których należą NVIDIA G-SYNC, zoptymalizowane ustawienia i GeForce Experience.

Optymalizacje dla gier Warhammer: Vermintide 2 oraz Worlds of Tanks 1.0

Nowy sterownik zapewnia również najlepsze wrażenia fanom gier Warhammer: Vermintide 2 i Worlds of Tanks 1.0.

Sterowniki Nvidia można pobrać bezpośrednio ze strony producenta lub za pośrednictwem oprogramowania GeForce Experience.

Źródło: Nvidia, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie