Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Fortnite wydarzenie Wysokie Ryzyko to mocna rzecz

Darmowe elementy kosmetyczne i nowy tryb okresowy. Najnowsze wydarzenie w Fortnite, czyli Wysokie Ryzyko, ma sporo interesujących elementów.

W Fortnite wylądowało nowe wydarzenie o nazwie Wysokie Ryzyko. Nowy tryb okresowy pozwoli na zdobycie kolejnych skinów, dzięki którym Wasza drużyna skutecznie wyróżni się z tłumu. O co dokładnie chodzi w nowym wydarzeniu?

W zrzutach zaopatrzenia na wyspie pojawiają się 4 sejfy, każdy ze sporym klejnotem w środku. Musicie znaleźć sejf, zgarnąć skarb i zwiać z łupem, podczas gdy przeciwnicy będą deptać wam po piętach. Wygrywają pierwsze cztery drużyny, którym uda się zdobyć klejnot, dostarczyć go do furgonetki i uciec.

Aby zdobyć darmowe przedmioty kosmetyczne, należy ukończyć wyzwanie Wysokich Stawek i zgarnąć łup. Oto szczegóły:

  • Rozegrajcie 10 meczów Królewskiej roboty, by zdobyć 5000 PD;
  • Zadajcie 500 punktów obrażeń przeciwnikom niosącym klejnot, by zdobyć graffiti Podejrzani;
  • Podnieś klejnot w 5 różnych meczach trybu okresowego Królewska robota, by zdobyć smugę Strumień Kasy;
  • Po ukończeniu wszystkich trzech wyzwań zdobędziecie kilof Łom.

Do tej roboty potrzebny jest właściwy sprzęt. Na czas wydarzenia Wysokie Ryzyko w sklepie pojawi się strój Dzika Karta. W jego skład wchodzą cztery różne maski, po każdej dla jednego członka ekipy, a także plecak Miłośnik Biżuterii. Złodziejski zestaw uzupełni lotnia Kasiarz.

Ponadto w sklepie czeka zestaw Asa, a w nim strój Asa, plecak Swagwojaż oraz 600 V-dolców.

Fortnite wydarzenie Wysokie Ryzyko – szczegóły na wideo:

Źródło: Epic Games

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%