Fortnite sezon 9 – drugi zwiastun graficzny. Co powstanie z popiołów?

Epic Games publikuje kolejną grafikę, która zwiastuje rychłe rozpoczęcie nowego sezonu w Fortnite. Jakie nowości zobaczymy już 9 maja?

Deweloperzy odpowiedzialni za wciąż niezwykle popularne Fortnite przedstawili na Twitterze drugą grafikę na sezon 9. Widzimy na niej kolejną futurystyczną postać, a w tle ogromną literę oraz dopisek Przyszłość jest świetlana.

Fortnite sezon 9 – “Z popiołów”

Przypominamy, że pierwsza graficzna zajawka 9 sezonu Fortnite miała wbudowaną w siebie literę N. Skoro drugą jest E, zatem ostatnia powinna zawierać literę W, tworząc tym samym wyraz NEW. No właśnie – nowości. Na te najbardziej czekamy, lecz poza dwoma obrazkami nic w zasadzie nie mamy. Wiadomo jednak, że może być lekko futurystycznie. Pierwszy art mówił, że Przyszłość jest niewiadoma, drugi dodał, że Przyszłość jest świetlana. Donald Mustard z Epic Games skomentował natomiast na Twitterze grafiki hasłem Z popiołów. Możemy się tylko domyślać, że coś nowego powstanie z popiołów, a może tutaj chodzić o kolejne modyfikacje mapy, gdzie na spalonych i zdewastowanych fragmentach pojawią się… macie jakiś pomysł? Czekamy do jutra na oficjalne rozpoczęcie 9 sezonu!

Fortnite sezon 9

Fortnite sezon 9 – od 9 maja do 18 lipca

Nowy sezon w grze wystartuje 9 maja. Tego dnia, w godzinach przedpołudniowych, powinna nastąpić przerwa techniczna na serwerach, podczas której wdrożone zostaną do gry wszystkie nowości. Spodziewajcie się naturalnie również dużej aktualizacji, która rozpocznie sezon 9. Zazwyczaj każdy sezon w Fortnite trwa 10 tygodni, choć były od tej reguły małe odstępstwa (siódmy sezon trwał aż 12 tygodni). Jeśli jednak Epic Games zachowa się schematycznieprzy 9 sezonie w Fortnite posiedzimy aż do 18 lipca 2019 roku.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.