Fortnite sezon 9. Data startu, zakończenia i futurystyczne nowości w grze

Epic Games przygotowuje się już do nowego sezonu w Fortnite. Deweloperzy pokazali pierwszą grafikę, która zwiastuje futurystyczne nowości. Wszystko to już w tym tygodniu.

Jeśli jesteście fanami strzelanki od Epic Games, szykujcie się powolutku na Fortnite sezon 9! Twórcy gry chcą tym razem zaskoczyć nas zupełnie innymi klimatami niż dotychczas, lecz póki co, wiele nie ujawniają.

Fortnite sezon 9 – rozpoczęcie 9 maja

Nowy sezon w grze wystartuje 9 maja. Tego dnia, w godzinach przedpołudniowych, powinna nastąpić przerwa techniczna na serwerach, podczas której wdrożone zostaną do gry wszystkie nowości. Spodziewajcie się naturalnie również dużej aktualizacji, która rozpocznie sezon 9.

Koniec sezonu 9 w Fortnite

Zazwyczaj każdy sezon w Fortnite trwa 10 tygodni, choć były od tej reguły małe odstępstwa (siódmy sezon trwał aż 12 tygodni). Jeśli jednak Epic Games zachowa się schematycznie, przy 9 sezonie w Fortnite posiedzimy aż do 18 lipca 2019 roku.

Fortnite – sezon 9 – nowości w grze

Jedno jest pewne – będzie akcent futurystyczny. Deweloperzy pokazali pierwszą grafikę zwiastującą nadchodzący sezon i możemy na niej zobaczyć postać w jakimś kosmicznym wdzianku. Obrazek został okraszony opisem: Przyszłość jest niewiadoma. Zatem może podróż w przyszłość lub elementy związane ze zmianą czasu? Jesteśmy niezmiernie ciekawi, jakie tym razem zmiany na mapie pojawią się w Fortnite.

Fortnite sezon 9

Karnet bojowy sezonu 9 w Fortnite

Tradycyjnym uzupełnieniem każdego sezonu w Fortnite jest karnet bojowy. Ten na sezon 9 powinien kosztować tyle co zawsze, czyli 950 V-dolców. Karnet oferuje ponad 100 nagród do zgarnięcia oraz progresywne stroje. Szczegóły są jeszcze nieznane.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: