Fortnite sezon 8. Początek będzie wielką katastrofą

Ostatnie godziny przyniosły ze sobą pierwsze zmiany na mapie, które zwiastują oczekiwany Fortnite sezon 8. Gracze zauważyli pęknięcie w ziemi zwiastujące wielką katastrofę w świecie gry. Sami zobaczcie, jak to wygląda.

Epic Games wie, jak odstawić dobry show i w zasadzie każdy nowy sezon w Fortnite poprzedzany był niezwykłymi zdarzeniami na mapie Battle Royale. Fortnite sezon 8 powolutku wyłania się z mroku i już daje o sobie znać. Trzeba przyznać, że robi to w spektakularny sposób.

Fortnite sezon 8 – zmiany na mapie

Rozpoczęcie sezonu 8 w Fortnite będzie poprzedzone katastrofalnym wydarzeniem. Już od długiego czasu gracze zauważyli lekkie trzęsienia ziemi na mapie Battle Royale, lecz teraz przybierają one na sile, a co ciekawsze – świat gry zaczął pękać! Na mapie pojawiło się pęknięcie, które zauważono blisko Pomidorowego Przybytku. Kilka godzin później inna rysa przecięła grunt przy moście niedaleko Golfowego Gniazdka. Niektórzy gracze zgłaszają, że na skutek pęknięcia mosty się zawalił.

Wiemy, że przed nami kolejne trzęsienia ziemi w Fortnite, a jeden z graczy (FireMonkey – The Fortnite Guy) wygrzebał w plikach gry nawet konkretne daty i godziny, kiedy się ich spodziewać. Jeśli chcecie mieć szanse zaobserwować kolejne pęknięcia, powinniście wskakiwać na serwery w godzinach podanych w poniższej tabeli. Spis nie został stworzony w “czasie polskim”, zatem do danej godziny należy doliczyć 6h. Skoro w tabeli widnieje 2:00PM, to po dodaniu 6h wychodzi nam godz. 20:00 czasu polskiego i właśnie wtedy nastąpi kolejny wstrząs.

Trzęsienia ziemi w Fortnite – daty i godziny

Fortnite – trzęsienia ziemi

Jak widzicie, sporo trzęsień jeszcze przed nami, a ostatnie nastąpi pod koniec miesiąca, kiedy to sezon 7 Fortnite ma stać się przeszłością. Podejrzewamy, że sezon 8 Fortnite przyniesie poważne zmiany na mapie. Być może Epic Games chce doprowadzić do rozpadu świata i jego znacznej transformacji. Póki co ciężko jednak powiedzieć na ten temat coś więcej.

Fortnite sezon 8 – start – rozpoczęcie

Przypominamy, że Fortnite sezon 8 rozpocznie się dopiero w marcu, ponieważ obecny sezon trwa o dwa tygodnie dłużej niż poprzednie. Już pod koniec zeszłego roku deweloper informował, że wybiera się tej zimy na zasłużony urlop, dlatego sezon 7 będzie przedłużony o dwa tygodnie i zakończy się 28 lutegoJak zawsze, zobaczymy Karnet Bojowy na sezon 8. Teraz możecie go zdobyć za darmo.

Fortnite sezon 8 – Karnet Bojowy za darmo

Sprawa jest niezwykle prosta. Jak czytamy na stronie dewelopera: Każdy, kto do 27 lutego ukończy 13 darmowych wyzwań Dogrywki, otrzyma karnet bojowy nadciągającego sezonu 8 ZA DARMO! Jeżeli nie macie jeszcze żadnego stroju, to świetna okazja, by zgarnąć kilka w prezencie. Dzięki karnetowi bojowemu sezonu 8 natychmiast odblokujecie dwa stroje sezonu 8 i będziecie mogli zdobyć pięć kolejnych. Zaoszczędźcie swoje V-dolce! Ten karnet fundujemy my!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.