Fortnite sezon 8 – nowości na świetnym zwiastunie

Właśnie wystartował Fortnite sezon 8 i tradycyjnie deweloperzy przygotowali zwiastun pokazujący najważniejsze nowości w grze. Zapraszamy do oglądania.

Epic Games odpala nowy sezon w Fortnite. Mogliśmy już zapoznać się ze szczegółami, czyli gigantyczną listą zmian, które przynosi ze sobą rozpoczynająca sezon 8 aktualizacja gry oznaczona numerem 8.00.

Fortnite sezon 8 – co nowego?

Poniżej możecie natomiast zatopić oczy w zwiastunie sezonu 8, który przedstawia nową przygodę. Nadszedł sezon 8, a wraz z nim pojawił się ogromny wulkan! Uwolniony z zamku Króla Lodu Więzień dysponuje teraz ogromną mocą. Przez niego Fortnite oraz wyspy stanęły w płomieniach! Piraci, ninja oraz hordy nowych wojowników będą walczyć o skarby przy użyciu pirackich dział oraz odkrywać legendarne łupy. Ci, którzy odważą się na eksplorację, mogą poszybować na oparach z wulkanicznych szczelin, by dotrzeć do nowych lokalizacji: Leniwej Laguny i Słonecznych Stopni. Na odkrycie czeka mnóstwo nowych miejsc i sekretów. W tym sezonie X oznacza cel – tłumaczy deweloper.

Nowością w sezonie 8 jest również Pomoc ekipy. Sprowadza się to do tego, że przed rozpoczęciem meczu można wybrać wyzwanie dzienne lub tygodniowe i otrzymać wsparcie znajomych przy jego ukończeniu.

W Ratowaniu Świata pojawia się natomiast nowy przerobiony Zespół Bohaterów. Do gry dodano ponadto osiem nowych zadań – każde z nich pozwala pozwala odblokować nowego bohatera, którego dołączymy do ekipy.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.