Fortnite sezon 10 to podróże w czasie lub dwie mapy

0 komentarzy

Fortnite sezon 10 rozpocznie się w ten czwartek, w Epic Games przedstawia kolejne graficzne zajawki nadchodzących atrakcji. Nowy sezon będzie prawdopodobnie związany z podróżami w czasie.

Fortnite sezon 10 jest już naprawdę blisko, a deweloperzy odpowiedzialni za grę przedstawili już trzy grafiki, które – jak zawsze – nie mówią niczego wprost i tylko rozbudzają wyobraźnie fanów, snujących przeróżne teorie na temat motywu przewodniego nowego sezonu.

Fortnite sezon 10 – przeszłość i przyszłość

Poniżej publikujemy wszystkie dotychczasowe zajawki nowego sezonu w Fortnite. Pierwsza z nich przedstawia lokację Dusty Depot. Pamiętacie ją? Miejscówka została zmieciona z powierzchni ziemi przez meteoryt kilka sezonów temu i była to pierwsza poważna zmiana na mapie Fortnite Battle Royale. Drugi obrazek to wielki robot i dwa tajemnicze symbole. Jeden z nich jest związany z podróżującą w czasie postacią, która pojawiła się w 4 sezonie gry. Trzecia grafika to natomiast dwie postacie i dopisek Wszystko jest możliwe.

Przypominamy również, że 9 sezon Fortnite zakończył się epicką walką pomiędzy gigantycznym jednookim potworem a psem robotem:

Fortnite sezon 10 – jakie nowości?

Powyższe zajawki wskazują, że nowy sezon Fortnite zafunduje nam podróże w czasie (ciekawe, w jakiej formie!), albo otrzymamy dostęp do nowej wersji mapy oraz starszej, jeszcze z istniejącym Dusty Depot.

Fortnite sezon 10 – rozpoczęcie 1 sierpnia

Nowy sezon Fortnite wystartuje wraz z początkiem przyszłego miesiąca, czyli 1 sierpnia. Tego dnia, w godzinach przedpołudniowych, powinna nastąpić przerwa techniczna na serwerach, podczas której wdrożone zostaną do gry wszystkie nowości. Pojawi się wówczas duża aktualizacja 10.0 do Fortnite, którą będziemy musieli pobrać przed rozpoczęciem zabawy.

Koniec sezonu 10 w Fortnite

Zazwyczaj każdy sezon w Fortnite trwa 10 tygodni, choć były od tej reguły małe odstępstwa (siódmy sezon trwał aż 12 tygodni). Spodziewamy się, że sezon 10 Fortnite potrwa do 10 października 2019 roku.

Karnet bojowy sezonu 10 w Fortnite

Skoro nowy sezon, to i nowy karnet bojowy. Ten na sezon 10 powinien kosztować tyle co zawsze, czyli 950 V-dolców. Karnet oferuje ponad 100 nagród do zgarnięcia oraz progresywne stroje. Szczegóły poznamy 1 sierpnia.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się