Fortnite – Epic Games zapowiada wielką nowość. „Jesteśmy gotowi na kolejny duży krok”

Fortnite – Epic Games zapowiada wielką nowość. „Jesteśmy gotowi na kolejny duży krok”
Newsy PC PS4 XOne

Deweloper ujawnia, co przyniesie ze sobą patch 7.30 do Fortnite. Nadchodzi spora zmiana związana z lamami za V-dolce w Ratowaniu Świata.

Studio Epic Games twierdzi, że jest gotowe na kolejny duży krok w Fortnite. Zostanie on poczyniony wraz z nadchodzącą aktualizacją oznaczona numerem 7.30.

Patch 7.30 do Fortnite małym przełomem

Wprowadzamy lamy rentgenowskie! Zastąpią one lamy za V-dolce, a ich zawartość będzie widoczna przed zakupem. Jeśli nie spodoba wam się to, co się w nich znajduje, wystarczy poczekać na codzienne odświeżenie sklepu, po którym zawartość lam się zmieni – czytamy na stronie dewelopera. Epic Games dodaje, że po wprowadzeniu aktualizacji v7.30 w sklepie można będzie podejrzeć zawartość wszystkich lam za V-dolce bez konieczności ich zakupu.

Patch 7.30 do Fortnite

Jak to będzie działać w praktyce? Oto komunikat od Epic Games:

  1. Nadal będzie można zdobywać lamy w grze, a ich ceny pozostaną bez zmian.
  2. Po ulepszeniu lamy cena się nie zmieni – ulepszenie będzie widoczne przed zakupem, a z najtańszej lamy może wypaść dowolny przedmiot. Żadnych niespodzianek – wystarczy poczekać, aż z lamy za 50 V-dolców wypadnie ulubiona broń!
  3. Aby chronić przed duplikatami, przedmioty są oferowane na podstawie waszych kont.
    • Ochrona przed duplikatami: funkcja wprowadzona w aktualizacji v5.10. Po tym, jak lama wylosuje klasę rzadkości i rodzaj przedmiotu (np. epicki lub legendarny bohater, broń lub schemat), wylosuje ona jeden przedmiot z tej kategorii, którego jeszcze nie ma w waszym ekwipunku ani w Księdze Kolekcji. Dotyczy to epickich, legendarnych i mitycznych bohaterów, epickich i legendarnych schematów oraz mitycznych głównych ocaleńców.
    • Przykładowo: jeśli lama wylosuje legendarną (klasa rzadkości) strzelbę (rodzaj), gracz otrzyma legendarną strzelbę, której nie ma w kolekcji. Jeśli gracz posiada wszystkie legendarne strzelby, otrzyma duplikat. Nie będzie losowania z innej kategorii.
  4. Określone przedmioty można nadal kupować bezpośrednio za zasoby zdobywane w grze.

Po wprowadzeniu nowej funkcji nie będzie można kupować kilku lam za V-dolce naraz. Wprowadzamy tę zmianę, aby nagrody wypadające z poszczególnych lam były widoczne, dzięki czemu będziecie mieć większy wybór w otwieraniu lam – tłumaczy deweloper i dodaje, że minilamy oraz lamy z wydarzeń nie będą lamami rentgenowskimi i będą działać normalnie. Można je zachować jako normalne lamy, by potem otwierać wiele lam naraz, korzystając ze zdobytych w grze zasobów.

Źródło: Epic Games, opracowanie własne

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie