Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Fortnite dostanie nową mapę. Znamy szczegóły

Dolina Samowitości zmierza do Fortnite.

Nowa mapa już w przyszłym miesiącu zawita do Fortnite – póki co są to plany dotyczące płatnej wersji gry Ratowanie Świata, jednak jest spora szansa, że również po tym czasie, mapa wpadnie do darmowego trybu Battle Royale. Nowa mapa w kampanii Ratowanie Świata, będzie zawierać kolejne elementy związane z fabułą gry, a gracze trafią na pustynię z całkiem nowymi miejscami do sprawdzenia.

Twórcy podali, że w nowej kampanii dowiemy się prawdy na temat Vindermana oraz tego, kim jest Ray i czym tak naprawdę jest Burza. To jednak nie wszystko.

Nowa kampania trafi do gry wraz z aktualizacją 5.0. Na graczy w Fortnite czeka więc w przyszłym miesiącu sporo niespodzianek.

Mamy też nadzieję, że nowa mapa czym prędzej trafi do Fortnite.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%