Fortnite: Battle Royale na telefon. Zagrajcie jako pierwsi

Epic Games zaprasza do udziału w wydarzeniu specjalnym, podczas którego posiadacze smartfonów i tabletów z systemami iOS będą mogli wypróbować Fortnite: Battle Royale.

W zeszłym tygodniu doczekaliśmy się zapowiedzi Fortnite Battle Royale Mobile oraz usłyszeliśmy, że już niedługo będziemy mogli zapisywać się na testy przenośnej wersji hitu z wielkich platform.

Kto chce byc jednym z pierwszych graczy, którzy pobawią się przy Fortnite: Battle Royale na telefonie, niech zerkną na poniższy komunikat od Epic Games:

Od poniedziałku 12 marca na stronie fortnite.com/mobile możecie zgłaszać się do udziału w wydarzeniu specjalnym iOS. Zaproszenia zaczniemy rozsyłać mailem już niebawem. Chętni do gry na iOS otrzymają wiadomość zawierającą link umożliwiający pobranie gry z App Store. Jeżeli ktoś z was nie otrzyma zaproszenia od razu, nie powinien się tym za bardzo przejmować – w najbliższych miesiącach będziemy regularnie dodawać nowych graczy. Wszyscy, którzy otrzymają od nas zaproszenie, dostaną również kody, dzięki którym będą mogli wciągnąć do gry swoich znajomych. Aby uzyskać dostęp do tej wersji Fortnite, będziecie potrzebować połączenia z Internetem, a także systemu iOS 11 na urządzeniach iPhone 6S/SE, iPad Mini 4, iPad Pro, iPad Air 2, iPad 2017 lub nowszych.

Deweloperzy obiecują, że nieważne, czy na smartfonie, czy na tablecie, Fortnite wciąż będzie dokładnie tą samą grą na 100 graczy, którą znacie z konsol PlayStation 4 i Xbox One, komputerów PC oraz Mac. Identyczna rozgrywka, mapa i zawartość oraz cotygodniowe aktualizacje. Od dzisiaj możemy zgłosić chęć udziału w wydarzeniu specjalnym na iOS. Wersja na urządzenia z systemem Android pojawi się w ciągu kilku następnych miesięcy.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.