Paznokcie za darmo do popularnej gry na PC i PS5

Final Fantasy XVI dostanie demo na PC | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5

Posiadacze Forspoken mogą odebrać za darmo małe DLC, które czeka na wszystkich na Steam. Kto gra na PS5, może zdobyć dodatek w ramach abonamentu Amazon Prime Gaming.

Forspoken wymaga OPTYMALIZACJI, a nie rozdawanych za darmo dodatków – tak kwitują gracze akcję, w której można dostać za free “pomalowane paznokcie”. Lecz cóż, skoro już posiadasz Forspoken, czemu by nie skorzystać? Tym bardziej że nie są to zwykłe pazurki.

Forspoken – odbierz za darmo “Paznokcie Covet”

Dodatek można odebrać za darmo do 17 marca na Steam, lub poprzez abonament Amazon Prime Gaming, gdzie dostępna jest również wersja DLC na PS5.

Dodatek nosi nazwę “Paznokcie Covet”. Jak czytamy w jego opisie, pomoże Frey w podróży: Paznokcie, których pochodzenie skrywają mroki czasu. Aż kipią od magicznej energii, po wyposażeniu zapewnią więc Frey moc.

Jaka to moc, możemy dowiedzieć się dopiero po zainstalowaniu dodatku. Jeden z użytkowników Steam podał na szczęście szczegóły, pisząc swoją opinię o dodatku. Dzięki niemu wiadomo, że paznokcie dają nam następujące profity:

  • Surge Magic ładuje się szybciej, gdy używane są przedmioty leczące
  • Wszystkie obrażenia -5%

Podczas gdy część osób jest zadowolona z rozdawanego DLC, inni narzekają, że deweloper może dodawać niepotrzebne przedmioty do gry, ale nie może zwiększyć wydajności tytułu. Poniżej screen prezentujący “magiczne paznokcie”.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie