Forspoken do przetestowania za darmo na PC. Demo już dziś, ale czy Wam ruszy?

Forspoken do wypróbowania za darmo także na PC
Newsy PC PS5

Dziś ma zadebiutować demo Forspoken na PC. Oznacza to, że użytkownicy tej platformy, jak wcześniej posiadacze PS5, wypróbują grę bez opłat.

Demo produkcji na PS5 wzbudziło spore zainteresowanie, ale nie wszyscy byli po nim nastawieni pozytywnie. Teraz także gracze na PC będą mogli przetestować tytuł i to kompletnie bez opłat.

Forspoken z demem na PC

Dziś debiut wyczekiwanego Forspoken, które jednak nie okazało się tak wielkim arcydziełem, na jakie liczyło Square Enix. Wydawca wiązał olbrzymie nadzieje z tytułem, ale ten dostaje dość średnie oceny. Do tego pojawiają się kolejne skandale jak choćby ten z “fałszywymi” opiniami w zwiastunie premierowym.

Jedni są zachwyceni, a inni uznali grę za “generyczną” i posiadającą wiele nieprzemyślanych rozwiązań. Jak jest w rzeczywistości? O tym będziecie mogli przekonać się już dzisiaj. Deweloperzy odpowiedzialni za projekt informują, że już dziś zadebiutuje darmowe demo gry na Steam, Epic Games Store i Microsoft Store. Niestety, dokładnej godziny nie znamy. Zgaduję, że mowa o porze wieczornej.

Choć wielu fanów na Reddicie mało entuzjastycznie przyjęło informacje o demie akurat tej gry, większość z nich i tak podziwia Square Enix. Firma jest jednym z niewielu wydawców/producentów, którzy wypuszczają wersje demonstracyjne praktycznie każdej swojej nowej produkcji. W dzisiejszych czasach jest to rzadkość, a gracze zasługują przecież na możliwość przetestowania danej produkcji. Tym bardziej że gry dziś kosztują niemało.

Na marginesie zaznaczę tylko, że tytuł w wersji na PC ma olbrzymie wymagania sprzętowe. Nie zdziwię się, jeżeli demo okaże się hitem, ale raczej z innego powodu, a nie samej gry. Stawiam, że sporo osób będzie chciało skorzystać z niego jako z “benchmarka” swoich maszyn.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie