For Honor na PS4 – unboxing i pełna lista trofeów

Rozgrzewka przed jutrzejsza premierą.

For Honor zadebiutuje 14 lutego na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Część graczy już teraz posiada pudełeczka z nowym IP od Ubisoftu w swoim domu, lecz cóż z tego, skoro tytuł wymaga połączenia z siecią nawet w przypadku kampanii dla pojedynczego gracza. Trzeba zatem czekać…

Jednym ze szczęśliwców, który dostał w swoje ręce pudełkową wersję For Honor, jest YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1. Na jego kanale wylądował materiał, w którym możemy zobaczyć unboxing gry oraz przejrzeć pełną listę trofeów. To jak, zamierzacie wbić platynę?!


For Honor – planowane dodatki w szczegółach. Nowe postacie, mapy…

Ubisoft podaje informacje na temat zawartości do For Honor, którą otrzymamy w ciągu nadchodzących miesięcy. Przyjęto tutaj podobny model jak przy Rainbow Six Siege, gdzie występują sezony, w ramach których dostajemy kolejne postacie i mapy. Tak samo jak w przypadku wspomnianej strzelaniny, kupimy do For Honor przepustkę sezonową, zapewniającą wcześniejszy dostęp do nowych elementów gry.

Na początek warto zaznaczyć, że nadchodzące dodatki do For Honor będą darmowe, a przepustka sezonowa pozwoli zagrać w nie z tygodniowym wyprzedzeniem. To jednak nie jedyny przywilej dla kupujących season pass. Otrzymają oni również sześć strojów dla nowych wojowników, bonusowego emotikona, ekskluzywne trzy emblematy oraz trzy paczki z ekwipunkiem. Dodatkowo przepustkowicze mogą liczyć na tzw. status mistrza, który będzie ważny 30 dni, w ciągu których będziemy zdobywać więcej punktów doświadczenia dla siebie oraz grających z nami znajomych.

Co znajdziemy w zapowiadanych dodatkach i ile ich będzie? Gracze For Honor dostaną w ciągu roku po premierze gry cztery sezony (dodatki). Pierwszy sezon otrzyma nazwę Duma i Podbój, a każde kolejne będą udostępniane w trzymiesięcznych odstępach czasu. W każdym sezonie zobaczymy 2 nowe postacie, 2 kolejne mapy, nowe nagrody, uzbrojenie i bronie. Darmowe aktualizacje dodadzą do For Honor również nowe funkcje oraz tryby rozgrywki. Będą turnieje oraz rankingi, w których powalczymy o jak najwyższą pozycję.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

13 Shares
Share13
+1
Tweet