Football Manager 2017 ma już datę premiery

Football Manager 2017 ma już datę premiery
Gamescom 2016 Newsy PC Targi Gamescom

Gra ukaże się w listopadzie.

Wszyscy fani zarządzania drużyną piłkarską mogą powoli zacierać ręce. Twórcy Football Manager 2017 podali, że gra ukaże się na rynku 4 listopada. Przy okazji studio producenckie przekazało dobrą wiadomość dla tych, którzy zdecydują się na zakup gry przed premierą. Otóż otrzymają oni wczesny dostęp do beta testów, które ruszą dwa tygodnie przed debiutem gry. To jednak nie wszystko.

Twórcy przewidzieli również bonus w postaci Football Manager Touch, który pozwoli przyśpieszyć i uprościć rozgrywkę. Ma on trafić do posiadaczy Football Manager 2017 za darmo, ale nie wiadomo czy do wszystkich. Dla przypomnienia dodamy, że jest to prostsza odmiana zwykłego FM, która ma być również sprzedawana oddzielnie.

Football Manager to seria komputerowych gier sportowych z gatunku menedżerów piłkarskich. Powstała po zakończeniu współpracy studia Sports Interactive ze spółką Eidos Interactive, w wyniku czego studio przestało produkować serię gier Championship Manager i zajęło się produkcją konkurencyjnych menedżerów piłkarskich. Nazwa Football Manager została zainspirowana grą o tym samym tytule z 1982 roku.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie