Football Manager 2017 – cena, funkcje gry i polska lokalizacja

Już w listopadzie będziemy mogli zarządzać własnym zespołem.

Football Manager 2017 pojawi się 4 listopada na komputerach PC z Windows lub Linux, jak i Macintosh. Wydaniem tytułu w naszym kraju zajmie się firma Cenega i będzie on dostępny w polskiej (napisy) oraz angielskiej wersji językowej, zarówno w edycji pudełkowej jak i cyfrowej. Za polską lokalizację odpowiada wydawca gry.

Co zaoferuje nowa odsłona menadżerskiej serii? Do dyspozycji otrzymasz ponad 2500 prawdziwych klubów i ponad 500 000 autentycznych piłkarzy oraz członków sztabu. Uzyskaj pełną kontrolę nad transferami i decyduj kto gra, a kto siedzi na ławce. Twórz założenia taktyczne, rozmawiaj z zawodnikami, wydawaj instrukcje w trakcie meczu i oglądaj spotkania dzięki zaawansowanemu silnikowi 3D. Będziesz musiał też radzić sobie z mediami, dbać o zadowolenie zawodników oraz zarządu, który śledzić będzie każdy twój ruch – podkreśla Cenega.

Wydawca zaznacza również, że wszyscy, którzy zdecydują się na zakup gry (zarówno w przedsprzedaży, jak i po premierze) otrzymają za darmo dodatkowo wersję Football Manager Touch 2017. To bardziej przystępna wersja gry, skoncentrowana na transferach i taktyce.

Grę można zamawiać m.in. w sklepie muve.pl, gdzie cyfrowe wydanie kosztuje 178,99 zł.

Pre-ordery są nagradzane takimi oto bonusami:

  • Zawartość dodatkowa do pobrania do Football Manager Touch 2017, w tym elementy „Board override” („przekonanie zarządu”), „No firing” („brak zwolnień”), „All job applications” („wszystkie oferty o pracę”), „National management” („posada selekcjonera kadry narodowej”) oraz 3 zupełnie nowe wyzwania do rozegrania w trybie „Challenge” („wyzwań”)
  • Dostęp do w pełni grywalnej wersji beta gry, która będzie dostępna na około dwa tygodnie przed oficjalną premierą. Kariery w trybie dla jednego gracza, rozpoczęte w wersji beta, będzie można kontynuować w pełnej wersji gry.

Ktoś zdecyduje się sięgnąć po Football Manager 2017 jeszcze przed premierą?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.