Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Premiery gier na listopad – 2 x Call of Duty, nowe dzieło od Crytek, zombie, hakowanie, piłkarskie klimaty i coś dla fanów Pillars of Eternity

Kto powiedział, że listopad to zimny miesiąc?

Zapraszamy na kolejny przegląd premier miesiąca i już na sam początek zaznaczamy, że listopad na pewno rozgrzeje fanów wirtualnej rozgrywki.

Listopad to nie tylko kolejne Call of Duty, lecz również coś dla fanów wielkiej przygody oraz miłośników klasycznych zmagań RPG. Rozpoczynamy jednak nietypowo – od tytułu, który jest odgrzewanym kotletem i co ciekawe, wielu graczy oczekuje go o wiele bardziej niż kolejnej odsłony serii, do której przynależy. Tak, mowa o Call of Duty: Modern Warfare Remastered, które ma być dodawane jako bonus do specjalnych wydań kosmicznego Call of Duty: Infinite Warfare. Zamierzacie zagrać już w dniu premiery czy poczekacie w nadziei, że gra będzie sprzedawana oddzielnie?

Call of Duty: Modern Warfare Remastered

  • Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One
  • Data premiery w Polsce: 4 listopada
  • Producent: Infinity Ward
  • Wydawca w PL: cdp.pl

Zapewne sporo osób kupi specjalną edycję nadchodzącego Call of Duty: Infinite Warfare tylko po to, by otrzymać w pakiecie Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Póki co, jest to jedyny sposób, by mieć szansę zagrać w odświeżoną wersję świetnego Call of Duty 4: Modern Warfare.

Niewykluczone jednak, że w późniejszym czasie wspomniany remaster będzie do kupienia jako osobna gra. Wcześniej sugerował taki scenariusz David Pellas ze studia Raven Software, a teraz w Windows Store pojawiła się karta gry Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Co prawda zaznaczono na niej, że kotlet jest dostępny jedynie z edycjami Legacy oraz Deluxe tytułu Infinite Warfare, lecz mimo wszystko zastanawiające jest stworzenie odrębnej karty produktu. Czyżby jednak z czasem remaster został oderwany od nowego, kosmicznego CoD?

Na drugiej stronie po prostu kosmos

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się