Football Coach – oto pierwszy trailer z gry Roberta Lewandowskiego

Football Coach stadion gra
Newsy PC

Jakiś czas temu media rozpisywały się o tym, że Robert Lewandowski tworzy symulator trenera. Teraz pokazano pierwszy materiał z gry.

O tym, że Robert Lewandowski bierze się za branżę gamingową, wiemy już od dawna. Oficjalnie informacje o założeniu własnego studia przez polską gwiazdę i pracach nad Football Coach potwierdzono w grudniu 2020. Natomiast dopiero teraz w internecie pojawił się oficjalny trailer z produkcji.

W tytule wcielimy się w trenera piłkarskiego, którego zadaniem będzie zebranie drużyny marzeń i poprowadzenie jej na szczyty rankingów. Jak widać na trailerze, wybierzemy jedną z kilku dostępnych klas postaci, by później rozwijać bohatera tak, jak ma to miejsce w grach RPG. Podobnemu procesowi zostaną poddani sportowcy z naszej drużyny.

Oprócz wyciskania potów z zawodników Football Coach da nam możliwość robienia wielu innych ciekawych rzeczy. Na przykład zbudujemy własny stadion. A oprócz tego będziemy mogli zarządzać życiem prywatnym trenera, na przykład zachęcając go do gry w karty.

Tytuł autorstwa RL9sport Games nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery. Niemniej można już dodawać produkcję do swojej listy życzeń na Steamie.

Udostępnij: