Football Coach stadion gra

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Football Coach – oto pierwszy trailer z gry Roberta Lewandowskiego

Jakiś czas temu media rozpisywały się o tym, że Robert Lewandowski tworzy symulator trenera. Teraz pokazano pierwszy materiał z gry.

O tym, że Robert Lewandowski bierze się za branżę gamingową, wiemy już od dawna. Oficjalnie informacje o założeniu własnego studia przez polską gwiazdę i pracach nad Football Coach potwierdzono w grudniu 2020. Natomiast dopiero teraz w internecie pojawił się oficjalny trailer z produkcji.

W tytule wcielimy się w trenera piłkarskiego, którego zadaniem będzie zebranie drużyny marzeń i poprowadzenie jej na szczyty rankingów. Jak widać na trailerze, wybierzemy jedną z kilku dostępnych klas postaci, by później rozwijać bohatera tak, jak ma to miejsce w grach RPG. Podobnemu procesowi zostaną poddani sportowcy z naszej drużyny.

Oprócz wyciskania potów z zawodników Football Coach da nam możliwość robienia wielu innych ciekawych rzeczy. Na przykład zbudujemy własny stadion. A oprócz tego będziemy mogli zarządzać życiem prywatnym trenera, na przykład zachęcając go do gry w karty.

Tytuł autorstwa RL9sport Games nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery. Niemniej można już dodawać produkcję do swojej listy życzeń na Steamie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%