Five Nights At Freddy’s 1,2,3 i 4 – dzisiaj premiera na konsolach

Świetna i doceniona seria horrorów Five Nights At Freddy’s ląduje na konsolach Xbox One i Nintendo Switch, a w późniejszym czasie pojawi się również na PlayStation 4.

Five Nights At Freddy’s było dotychczas dostępne jedynie na PC oraz urządzeniach przenośnych z systemami iOS oraz Android, lecz sytuacja właśnie się zmienia i od dzisiaj atak krwiożerczych zabawek przeżyjemy (albo i nie) na konsolach.

Cztery główne odsłony serii Five Nights At Freddy’s zawitały właśnie na Nintendo Switch oraz Xbox One. W późniejszym czasie gry trafią na PS4, choć konkretna data premiery dla tej platformy nie została ujawniona. Za każdą część gry płacimy (w przypadku konsoli Microsoftu) 36,99 zł.

Five Nights At Freddy’s 1,2,3 i 4 zostało przeniesione na konsole z dostosowaniem sterowania na pady. Poza tym, to ten sam horror co na blaszakach. Historia serii koncentruje się na fikcyjnej pizzerii znanej jako Freddy Fazbear’s Pizza. Pierwsze trzy części wrzucają nas w skórę nocnego stróża, który musi przetrwać, gdy wszyscy milusińscy nagle ożywają i próbują nas zamordować. Czwarta odsłona to już inna bajka – gramy jako małe dziecko próbujące przetrwać noc, podczas której pojawiają się senne koszmary.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: