Firewatch na Xboksa One opóźnione

Firewatch na Xboksa One opóźnione
Newsy XOne

Gra zalicza małą obsuwę.

Firewatch miało się ukazać na Xboksie One 21 września tego roku, dziś mamy 22 i nadal gry nie ma do pobrania (produkcja od pół roku dostępna jest na PC oraz PS4). Dziś dopiero producent przekazał, że Firewatch na Xboksa One będzie do kupienia w Europie 30 września. Opóźnienie jest więc niewielkie.

A czy warto zagrać w Firewatch? Podpowiadamy w naszej recenzji:

Jeśli szukacie ambitnej rozgrywki i czegoś nowego, chcąc odpocząć od kolejnych gier MMO czy FPS to dobrze trafiliście. Gra w moim odczuciu jest na chwilę obecną zbyt droga – 20 euro na Steam, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, iż da się ją ukończyć w kilka godzin i raczej nie będziecie do niej chcieli wracać. Jeśli jednak natraficie na przecenę, to bez zastanowienia sięgnijcie po kartę kredytową, bo braki w kulawej mechanice są w pełni rekompensowane intrygującym scenariuszem – pisaliśmy w maju tego roku w recenzji gry Firewatch.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie