Final Fantasy VII Remake Intergrade - bohaterowie

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Exclusive PlayStation zauważony w plikach Epic Games Store

W sieci pojawił się przeciek plików z Epic Games Store. Sugeruje on, że Final Fantasy VII Remake wkrótce powinno trafić na PC.

O wycieku poinformował Wario64. Pliki sugerują, że remake siódmego Finala znajduje się już w bazie danych Epic Games. Dodatkowo na serwerach odkryto wzmiankę o Alan Wake Remastered, o którym pisaliśmy już w tym artykule.

Niestety, same wymienienie Final Fantasy VII Remake na PC w plikach Epic Games póki co musi nam wystarczyć. Nie znamy możliwej daty premiery i innych szczegółów. Zwróćmy jednak uwagę na fakt, że teoretycznie gra nie jest już ekskluzywna dla konsol Sony. Oczywiście niewykluczone, że PlayStation i Square Enix przedłużyły umowę o czasową ekskluzywność, ale nie jest to nic pewnego.

Niemniej wydaje mi się, że ogłoszenie FFVII Remake na PC jest kwestią miesięcy, jeśli nie tygodni. Square Enix zdaje sobie sprawę z tego, jak liczna baza graczy czeka na tytuł na PC. Społeczność osób z komputerami osobistymi jest ogromna, a wcześniejsze Finale trafiały na nie z większym lub mniejszym opóźnieniem. Myślę, że wyczekiwany port jest już bliżej, niż dalej.

Pozostaje tylko jedna kwestia – czy gracze z PC otrzymają standardowe wydanie gry, czy odświeżoną wersję Intergrade. Tutaj możemy już tylko spekulować, więc warto zaczekać na ogłoszenie wydawcy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się