Final Fantasy VII Remake Intergrade - bohaterowie

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Final Fantasy VII nigdy nie było tak śliczne. Nowy zwiastun Remake Intergrade

Final Fantasy VII Remake Intergrade otrzymało nowy, finalny trailer. Lekko odświeżony remake kultowego Finala wkrótce ukaże się na PS5 i wygląda bardzo dobrze.

Square Enix rozpieszcza fanów Final Fantasy. Remake siódemki był spełnieniem marzeń wielu miłośników oryginału i o ile jeszcze nie otrzymaliśmy oficjalnej zapowiedzi kolejnego epizodu remake’u, FF7R otrzyma dodatkową aktualizacje na PlayStation 5.

Jeśli czekacie na Intergrade, sprawdźcie udostępniony właśnie przez Square Enix zwiastun. Zobaczycie w nim fragmenty rozgrywki i kilka efektownych wstawek filmowych. Wszystko to w 60 klatkach na sekundę.

Gwoli przypomnienia, Final Fantasy VII Remake Integrade zaprezentuje nam znaną przygodę w 60 FPS lub 4K i z ulepszoną grafiką. Square usprawni tekstury oraz oświetlenie, a dodatkowo otrzymamy nowy poziom trudności i tryb fotograficzny. Co więcej, pojawi się też zupełnie nowa zawartość w postaci epizodu z Yuffie.

W tym miejscu warto też przypomnieć, że jeśli odebraliście grę dzięki PS Plus, nie otrzymacie darmowej aktualizacji na PS5. Niestety, next-genowy patch jest dostępny bezpłatnie tylko dla osób, które kupiły grę. Niemniej jeśli wciąż nie nadrobiliście FF7 Remake i macie już PS5, będziecie mieć dobrą okazję do sprawdzenia tej produkcji.

Wersja gry na nową generację konsol Sony ukaże się już 10 czerwca. Na ten moment nie wiadomo nic o planach wypuszczenia tego tytułu na innych platformach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się