Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Final Fantasy 7 Remake wygląda cudownie. Zwiastun ze State od Play

Fani serii Final Fantasy mogą szykować się na wysyp informacji o odświeżonej siódmej odsłonie cyklu. To jednak w czerwcu, a dzisiaj piękny zwiastun pokazany podczas State od Play.

Sony postanowiło pokazać podczas State od Play nie tylko nową wersję konsoli PlayStation 4 czy zupełnie nową grę z Predatorem i fabularny filmik z MediEvil Remake. Podczas wydarzenia nie zabrakło spojrzenie na Final Fantasy 7 Remake, które prezentuje się naprawdę cudownie.

Final Fantasy 7 Remake – kultowa gra w nowych szatach

Producent gry Yoshinori Kitase ze Square-Enix przeprasza, że tak długo musieliśmy czekać na kolejne materiały z Final Fantasy 7 Remake. Zapewnia również, że to, co pokazano na State od Play, to dopiero przedsmak atrakcji zaplanowanych na czerwiec.

Final Fantasy 7 Remake na pewno pojawi się na PlayStation 4 i to dotychczas jedyna potwierdzona platforma. Czy będą inne? Dowiemy się tego prawdopodobnie już w przyszłym miesiącu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%