Final Fantasy 7 Remake – cudowny opening na nowym filmiku i garść screenów

Square Enix przedstawia kolejne materiały dla osób niemogących doczekać się premiery Final Fantasy 7 Remake.

Pamiętacie jeszcze opening (pierwszy przerywnik filmowy) w kultowym FF7? No to teraz zerknijcie, jak przerobiono scenę na potrzeby Final Fantasy 7 Remake. Deweloper przedstawił właśnie trailer z nowym openingiem, który będzie otwierał grę.

Mamy tutaj mieszankę starego z nowym. Nowy jest wstęp, pokazujący Midgar, technologię, kulturę, klasy społeczne i styl życia. Dalej widzimy znaną ze starej “siódemki” scenę z udziałem Aerith, a na końcu słynną akcję na dworcu kolejowym, gdzie pojawia się Cloud. Dajcie znać, jak podoba się nowy opening. Dla przypomnienia, wrzucamy pod nim ten sprzed lat.

Zanim przejdziecie do filmiku, warto zatrzymać się na chwilę przy pięknych świeżutkich screenach prezentujących bohaterów oraz “summonów” takich jak Chocobo, Carbuncle i Cactuar.

Przy okazji prezentacji obrazków Square Enix poinformowało, jak będą wyglądać poboczne zadania w remake’u Final Fantasy 7. Według opisu na blogu PlayStation, Cloud i przyjaciele zostaną poproszeni o wykonanie różnych zadań, od „pozbywania się kłopotliwych potworów po znajdywanie zagubionych kotów”, żeby wymienić tylko kilka. Dodatkowo pojawi się młody chłopiec, który poprosi o pomoc w badaniach nad rozwojem Materii. W nagrodę Cloud otrzyma możliwość zakupu nowych kul.

Final Fantasy 7 Remake – nowe screeny

Nowy + stary opening FF7


Data premiery dla FF7 Remake, to 10 kwietnia 2020 roku. Tego dnia tytuł pojawi się na konsoli PlayStation 4.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: