Nathan Drake i Victor Sullivan w pełnej krasie. Nowy plakat filmu Uncharted

film uncharted zwiastun-min
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi

Film Uncharted coraz bliżej, ruszyła więc kampania promocyjna produkcji. Adaptacja serii popularnych gier otrzymała właśnie nowy plakat.

Premiera odbędzie się już w lutym i z tego względu możemy liczyć na stopniowe ukazywanie się kolejnych materiałów. Jak na razie otrzymaliśmy plakat prezentujący w pełnej krasie głównych bohaterów, Nathana Drake’a i Victora Sullivana. Zobaczcie sami:

Film Uncharted ma być wprawdzie adaptacją gier, twórcy jednak zadbali o to, by uchwycić podobieństwo w poszczególnych scenach. Liczymy jednak na to, że produkcja będzie filmem nie tylko dla graczy, ale także dla innych osób spragnionych dobrego kina przygodowego.

W głównych rolach obsadzono Toma Hollanda (Nathan Drake) oraz Marka Wahlberga (Victor Sullivan). Oprócz nich na ekranach pojawią się m.in. Sophia Ali, Tati Gabrielle i Antonio Banderas. Światową premierę filmu zaplanowano na 18 lutego 2022 roku, do polskich kin tytuł ma wejść natomiast tydzień wcześniej.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie