Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Film Uncharted z bardzo dobrym scenariuszem i Człowiekiem Pająkiem

Film Uncharted wkrótce wejdzie w etap produkcji. Reżyser podkreśla, że jest dobry scenariusz i gwiazda w postaci Toma Hollanda, który wcielił się w Człowieka Pająka w Spider-Man: Homecoming.

Mamy dla Was świeże wieści dotyczące oczekiwanego przez fanów Drake’a filmu Uncharted. Odpowiedzialny za scenariusz Shawn Levy zdradził w rozmowie z serwisem The Playlist, że niedługo rozpoczną się prace nad tą dużą produkcją.

Najbliższym projektem, którym będę się zajmował, jest Uncharted. To bardzo duży projekt. Mamy bardzo dobry scenariusz oraz gwiazdę w postaci Toma Hollanda. Musimy jeszcze opracować harmonogram oraz kolejne castingi, lecz wszystko jest już na horyzoncie i jestem bardzo podekscytowany projektem – zaznacza Shawn Levy.

Niestety, więcej szczegółów reżyser nie ujawnia, lecz dobrze wiedzieć, że film Uncharted nie został schowany do głębokiej szuflady.

Przypominamy, że Shawn Levy pracuje obecnie nad trzecim sezonem serialu Stranger Things.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%