Nowy film w świecie Super Mario Bros – animację przygotuje studio od Minionków. Kiedy trafi do kin?

super mario bros film 2026
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Twórca Mario, Shigeru Miyamoto, zdradził że 3 kwietnia 2026 roku do kin trafi nowy film animowany oparty na świecie Super Mario Bros.

Najpopularniejsze kinowe ekranizacje gier komputerowych to fascynujący trend w przemyśle rozrywkowym. Przenoszenie dynamicznych światów gier na duży ekran przyciąga uwagę zarówno miłośników gier, jak i kinomanów. Przykłady takich produkcji obejmują “Assassin’s Creed”, “Resident Evil” czy “Tomb Raider”. Pomimo różnych opinii krytyków, filmy te cieszą się ogromną popularnością i generują znaczne zyski. Nic więc dziwnego, że na ekrany kin trafiają wciąż nowe eGRAnizacje, takie jak chociażby Super Mario Bros. Film z 2023 roku. Tak się składa, że właśnie ogłoszono nową produkcję w tym właśnie uniwersum. W kinach pojawi się ona 3 kwietnia 2026 roku.

Film animowany Super Mario Bros. w 2026 roku

Na ten moment nie wiadomo, czy zapowiedziana animacja będzie bezpośrednią kontynuacją, czy też spin-offem wspomnianej produkcji z 2023 roku. Jednak napisy końcowe rzeczonej produkcji, ukazały nam postać Yoshiego, więc może to być kierunek, w którym zmierzać będzie nowy projekt. Miyamoto na temat animacji nie zdradził wiele ponad to, że pracują nad nią studia takie jak Illumination, oczywiście przy współpracy z Nintendo. A poniżej możecie zapoznać się ze zwiastunem ubiegłorocznej produkcji:

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie