Figurki Funko POP z Cyberpunka 2077 – zobaczcie pięć zabawek z gry

Mało który gracz nie lubi gadżetów z gier. Co powiecie na figurki Funko POP inspirowane najnowszą produkcją CD Projekt RED? Zaprezentowano właśnie pięć takich zabawek.

Wiedźmin z dużą głową już był, teraz czas na Cyberpunk. Wiadomości o Funko POP-ach inspirowanych “świeżo przesuniętą” grą RED-ów pochodzą z twitterowego konta PopKeep, które publikuje newsy na temat tego typu zabawek. Źródło udostępniło grafikę prezentującą pięć wariantów figurek.

Na materiale widzimy głównego bohatera (w dwóch – a właściwie trzech – odsłonach: jako mężczyznę/mężczyznę świecącego w ciemności i kobietę) oraz Keanu Reevesa (również w dwóch wariantach).

Nie wiadomo jeszcze, kiedy zabawki trafią do dystrybucji. Być może dowiemy się o nich więcej podczas targów ToyFair 2020, które rozpoczynają się już dzisiaj i potrwają do 23 stycznia. Jeśli więc komuś podobają się tego typu gadżety, niech pilnie śledzi informacje w najbliższych dniach.

Cyberpunk 2077 to futurystyczna gra RPG z otwartym światem i widokiem z perspektywy pierwszoosobowej. Akcja tytułu toczy się w roku 2077. Trafiamy do fikcyjnego miasta Night City i jako bohater (lub bohaterka) o imieniu V działamy jako najemnik wykonujący różne zadania postawione przez grę.

Tytuł ma oferować zupełnie inne doświadczenia od tych, do których przyzwyczaił nas cykl Wiedźmin. Pomijając aspekty fabularne, Cyberpunk 2077 będzie również korzystał z zupełnie innych rozwiązań technicznych niż seria o Białym Wilku. W grudniu pisaliśmy, że według CD Projekt RED nie byłoby możliwe stworzenie Cyberpunka w oparciu o silnik graficzny Wiedźmina: chodzi głównie o zmianę perspektywy na pierwszoosobową, ale także o inną architekturę: w poprzedniej grze RED-ów nie było chociażby wysokich budynków, które na pewno będą obecne w Night City.

Produkcja ma trafić do graczy 17 września 2020. Tytuł zmierza na platformy PC, Xbox One, PS4 i Google Stadia.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.