Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

FIFA 19 – Cristiano Ronaldo i Juventus na nowym filmiku

EA Sports prezentuje teaser, w którym uwzględniono już transfer Cristiano Ronaldo do Juventusu. Okładka FIFA 19 nadal jednak nie została pokazana…

W zeszłym tygodniu Cristiano Ronaldo zaskoczył informacją o zmianie barw. Piłkarz po 10 latach opuścił Real Madryt i wstąpił w szeregi włoskiego Juventusu. Popsuło to trochę szyki Electronic Artc, które oparło w marketing FIFA 19 w dużej mierze właśnie na Ronaldo… tyle, że w innej koszulce. EA Sports zaczęło już dostosowywać się do nowej sytuacji i prezentuje niedawną gwiazdę Realu Madryt z nowymi kolegami.

FIFA 19 – Cristiano Ronaldo i Juventus

FIFA 19 – kto na okładce?

Nadal nie zobaczyliśmy okładki FIFA 19 dla podstawowej wersji gry. EA Sports ujawniło wcześniej jedynie cover dla wydania FIFA 19 Champions Edition, gdzie widzieliśmy m.in. Ronaldo. Póki co nie wiadomo, czy zniknie on z Mistrzowskiej Edycji gry, czy po prostu zostanie przedstawiony na niej w koszulce Juventusu.

Data premiery FIFA 19 została zaplanowana na 28 września 2018 roku. Gra pojawi się na komputerach PC oraz konsolach PS4, Xbox One, Switch, PlayStation 3 i Xbox 360.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%