Poznaliśmy szczegóły nowej odsłony najsłynniejszej serii piłkarskiej!

Poznaliśmy szczegóły nowej odsłony najsłynniejszej serii piłkarskiej!
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy! PS3 PS4 Switch X360 XOne

Data premiery, zmiany w mechanice, okłada i wiele więcej. Nie brakuje też mocnego zaskoczenia.

EA Sports wypuściło pierwsze informacje odnośnie gry FIFA 18. Cristiano Ronaldo, zawodnik Realu Madryt C.F., zdobywca tytułu najlepszego piłkarza według FIFA, Złotej Piłki i od dwóch lat klubowy europejski mistrz został gwiazdą okładki gry EA SPORTS FIFA 18. Premiera gry będzie miała miejsce 29 września 2017 roku na PlayStation 4, Xbox One, PC, Nintendo Switch, PlayStation 3 oraz Xbox 360.

Dane na temat przyspieszenia, rytmu biegu, umiejętności i technik strzelania Cristiano Ronaldo zostały zarejestrowane podczas sesji treningowej przez studio EA Capture w Madrycie. Gwarantują one autentyczne odtworzenie jego podobieństwa i osobowości w FIFA 18. Informacje uzyskane podczas sesji poszerzyły wiedzę o ważnych aspektach rozgrywki, takich jak płynność i dynamika ruchu, czy czas reakcji piłkarza.

FIFA 18 okładka

Fani dowiedzą się jak Ronaldo wpłynął na kształt gry FIFA 18 oraz jak prezentuje się rozgrywka oglądając transmisję na żywo z imprezy EA PLAY w Los Angeles 10 czerwca o godzinie 21:00 na stronie EA.com.

Najlepszy gracz na świecie pomógł wykonać największy skok technologiczny, jaki kiedykolwiek zrobiliśmy – komentuje Aaron McHardy, starszy producent. – Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Cristiano – pracując z nim nauczyliśmy się dużo o jego unikalnym stylu gry i tym, co czyni go tak bardzo wyjątkowym. Jego pasja, energia i grono fanów z całego świata sprawiają, że jest idealnym ambasadorem FIFA 18 – dodaje.

Zamawiając Edycję Ronaldo gry FIFA 18 na PlayStation 4, Xbox One lub PC fani zagrają trzy dni przed oficjalną premierą, otrzymają 20 dużych złotych paczek premium (1 tygodniowo, przez 20 kolejnych tygodni), 8 wyjątkowych strojów FIFA Ultimate Team zaprojektowanych przez wykonawców muzyki z gry oraz wypożyczenie Cristiano Ronaldo na pięć meczów FUT.

Źródło: EA

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie