Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Fast & Furious Crossroads – premiera opóźniona, grafika nie zachwyca. Gameplay trailer

Fast & Furious Crossroads miało wjechać do naszych domów w maju tego roku, czyli na premierę filmu Szybcy i wściekli 9. Film opóźniono o ponad rok, gra również zaliczy obsuwę, lecz na szczęście o wiele mniejszą.

Codemasters, do którego należy Slightly Mad Studios, informuje, że data premiery gry Fast & Furious Crossroads została opóźniona z końcówki maja na 7 sierpnia 2020 roku. Mamy zatem około dwumiesięczną obsuwę, czyli i tak dobrze w porównaniu z kinowym filmem Szybcy i wściekli 9, którego premierę przeniesiono z maja tego roku na kwiecień roku 2021.

Ujawnieniu nowej daty premiery towarzyszy pierwszy trailer z elementami gameplay’u, który pokazuje, czego możemy spodziewać się po grze Fast & Furious Crossroads.

Sporo tutaj akcji znanej z filmów Szybcy i Wściekli, wybuchów, gadżetów i oczywiście wypasionych samochodów. To, co szczypie w oczy, to oprawa graficzna, która prezentuje się niczym na poprzedniej generacji. Cóż, jak zabawa będzie przednia, może nie będzie to zbytnio przeszkadzać oddanym fanom marki (może że ktoś definitywnie przedkłada grafikę ponad zabawę).

Fast & Furious Crossroads powstaje pod skrzydłami studia Slightly Mad i zaoferuje rozgrywkę zarówno w trybie fabularnym dla jednego gracza, jak i w trybie wieloosobowym.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się