Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

2 komentarze

Fast and Furious: Crossroads – dziś premiera, ujawniono wymagania sprzętowe

Crossroads debiutuje dzisiaj. Bandai Namco i Slightly Mad Studios zaprezentowały właśnie oficjalne wymagania sprzętowe gry.

Dziś ma miejsce premiera produkcji wyścigowej bazującej na licencji słynnego cyklu. Tytuł ląduje zarówno na blaszakach, jak i PS4 i Xboksie One. Twórcy ujawnili właśnie wymagania sprzętowe tytułu.

Crossroads to samochodowa gra akcji, za którą odpowiada Slightly Mad Studios – zespół kojarzony między innymi z popularnym cyklem Project Cars. Wydawcą tytułu jest Bandai Namco. Produkcja jest odwzorowaniem filmowej serii – dostajemy do dyspozycji różne samochody i uczestniczymy w rozmaitych misjach, takich jak pościgi, ucieczki czy napady. W międzyczasie zwiedzamy zróżnicowane lokacje.

W grze spotykamy najważniejszych bohaterów filmowej serii, takich jak Dominic Torretto (Vin Diesel), Letty Ortiz (Michelle Rodriguez) i Roman Pearce (Tyrese Gibson).

Wymagania minimalne:

System operacyjny: Windows 10 x64
Procesor: 3.5 GHz Intel Core i5 3450 / 4.0 GHz AMD FX-8350
RAM: 8 GB
Grafika: NVidia GTX 680 (lub podobna)
DirectX: 11
Miejsce na dysku: 50 GB

Wymagania zalecane:

System operacyjny: Windows 10 x64
Procesor: Intel i7 8700k / AMD Ryzen 7 2700x
RAM: 16 GB
Grafika: NVidia RTX 2080 / AMD Radeon VII
DirectX: 11
Miejsce na dysku: 50 GB

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się